Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

Baby, co ste boli na konzultacii a pripadne uz aj na opke, pamatate si, ak vas doktori merali, kolko mate vzdialenost od podprsnej ryhy smerom hore po bradavku? Lebo ja mam vraj malu, (pricom ale sval relativne siroky), a preto by mi vraj boli lepsie anatomicke implose namiesto okruhlych. Tak by som si rada porovnala s niekym, kto ma povedzme tiez tu vzdialenost mensiu, a ze ake ma (prip. bude mat) implose. Pomohlo by mi to pri rozhodovani..

Nena1

anosa 12
držím palce! Doktorko je fakt úžasný! Ja som spokojná :-) Kedy máš termín opky? A na čom ste sa dohodli?

Dada77

Šarli,
Ja idem na opku k dr Raczovi teraz 26.11. Prosiiiim ta, mozes mi povedat ako to cele prebiehalo ? A ci si bola so vsetkym spokojna ? Hrozne ma potesilo, ked som zbadala, ze niekto bol teraz u Racza.
Inak v septembri bola aj 16kristinka02 a ma fakt krasne urobene prsia a ako pozeram do galerky, tak aj ty ich mas super urobene. Tak som hned taka kludnejsia, ked vidim, ze Racz odvadza peknu robotu.

Dakujem vopre za vsetky info.

Ada 77

xxsandyxx ahoj asi je to normálne lebo ja mám úplne to isté len naopak.Ja o pravom vôbec neviem a ľavý stále pobolieva,picha,ťahá atď.Normálne mám pocit že sa mi akosi hýbe,a to som tiež 8 dní po op.