Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

ahojte baby... som mesiac pred opkou k Dr. Červeňovi viete mi poradiť dáke vychytávky? čo áno a čo určite nie pred operáciou? aby som sa na to čo naj naj naj pripravila :) véééééélmi sa teším!!!

ďakujem každej jednej za príspevok pre mňa...

assaabloy

tomyum1
dakujem.ten rozdiel tam vidiet a celkom nezmizne, pokusime sa prsnik dostat nizsie. drzte mi palce. troska to potrva. niektore dievcata maju take krasne prsia rovnake hned po opke uplne fit a perfektne.

Šarli

Sashea, v nemocnici som celkom aj spala :-) uvidim čo dnes doma.. hádam sa vyspim :-) tak tak musím vydržať :-)

Lavenderka

Ahojte,

ja mam termin konzultacie u Dr. Svehlika v Ke. No mam trosku stresy co sa tyka operacie ale to asi kazda. Bolo by mozne vidiet galeriu a pracu pana Svehlika ? Co je potrebne pre to urobit ? Dakujem.

sashea

Šarli
Jasne tak je to zasah do tela, rezali ta.. je to operacia no:/.. musis hlavne kludovy rezim.. lezkaj a uzivaj si ze si doma;) a spanok v pohode? Ja som sa ze dobre vyspala asi az po 2tyzdnoch:)) a mysli na to aka budes cicaaaaa!!!:)))