Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Slniecko83 aj mna by porazilo.6 rokov sa odhodlavam dat si prsia, teraz, ked som konecne rozhodnuta si ich dat, tak radsej ani memyslim na to, aka by som bola sklamana, keby mi to nevyslo. Vyskusaj tu stavu, ja ju tiez zacnem Zasa brat aspon 2_3 tyzdne pred opkou.

fufu

sashea

ďakujem, ani ja ešte nespím celkom na bruchu, skôr na boku a dúfam, že citlivosť sa vráti, lebo aj mňa to štve :)Mohli by napísať baby, kt. sú dlhšie po opke, ako to u nich prebiehalo

slniecko83

Sashinka1985

Dakujem za radu vyskusam. Inak tiez sa obavam ci budu vysledky predoperacnych testov vporiadku. Porazilo by ma pretoze po prskach velmi tuzim.

sashinka1985

Slniecko83, mne na imunitu velmi pomohla stava z cvikle. Da sa to kupit v obchode, v potravinach. Zlepsili sa mi vysledky krvi a celkovo som sa lepsie citila. Skus vyskusat.

sashinka1985

Katuss25 dakujem ti, ze si odpisala. Uz si to viem predstavit. Ja hlupa rozmyslala, ako mido tejmojej podprdy vypchatejjak Vankus, moze vopchat este nejake silikony. B-) dakujem !neboj, neboj dopadne to dobre uvidis. Potom sa budeme obzerat v zrkadle, ake sme krasne:-)ja jedine,coho sa bojim, je zebudem mat predoperacne. Vysetrenia zle a ako budem spat na chrbate, kedze ja ani pat minut na chrbate nevydrzim lezat. Ostatne si akosi este neuvedomujem. A u kto ta bude operovat?Tendoktor siska, na ktoreho si sa pytala bab?

sashea

Fufu
Ja este na bruchu spat nemozem.. a v posilke som tiez este nebola.. hovorim si ze radsej budem lenosit teraz kym sa to uplne nezahoji a potom cely zivot mozem makat:))
Len ma stve ra citlivost:( frajer je z toho nestasny a ja tiez..dufam ze sa to vrati
Joj dakujem.. ale aj teve ich velmi pekne urobil:) vyzeraju vacsie nez len 300:)

slniecko83

Baby mam opku az za 2 a pol mesiaca a poslednej dobe proste raz za mesiac som chora. Bojim sa aby ma volaka choroba nechytila na opku poradte ake vitaminy ste brali ak ste brali. Aj teraz som znova chora a uz ma to stve pijem uz pol roka mlady jacmen a uzivam chlorelu to su riasy ktore obsahuju minerali a vitaminy zevraj na imunitu ale u mna to volako nezabera. Poradte dakujem

fufu

sashea,
ďakujem za odpoveď. Zistila som, že tie prsia bolia keď viacej namáham prsné svaly, alebo keď zle ležím v spánku. Niektoré pohyby ešte nerobím. Napr. keď som na bruchu, nedokážem sa držať iba rukami a pod. Dúfam, že sa to ešte spraví a budem fungovať bez obmedzení ako predtým.
Inak pekné prsia, ale to sa pri tvojom základe ani nič iné nedalo očakávať:)

katuss25

sashinka1985:podprsenku ti da pooperacnu bez vystuzi a do toho ti bude davat sizery implantat:-)))aj ja som mala soky s toho co a ako bude:-)a teraz mam soky kedy bude 18dec mam opku...