Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Šarli

Titten, no už mám po :-) ale veľká bolesť včera :-) dnes lepšie viem sa aj sama postaviť.. mám 345ml,vysoký profil.

tomyum1

Sashea
Krasne prska, kolko mas prosim ta vysku a vahu? Na tebe tie 360 vyzeraju super.

Assaabloy
Tesim sa s tebou ze je vsetko v poriadku a drzim palce nech di vo finale spokojna :-) hlas co povie lekar na kontrole.

sashea

All

Baby ako ziadne stresy..ja som porod este nemala tak to porovnat neviem a bala som sa teda strasne ale skor narkozy ako bolesti. Po zobudeni som mala bolesti kym mi nezabrali lieky, potom uz bolel len chrbat a vecer som uz behala po nemocnici lebo som nevedela lezat. Doma som uz ani nebrala lieky len 2-3 ibalgin:) je pravda ze vstavanie z postele mi robilo problemy ale skor som sa snazila lezat a citat knihy:) ani neviem ako a som 7tyzdnov po opke, stahovacku nosim len na noc a neviem sa vynadivat na svoju novu sexy postavu:))))) aj ked sa mi zdaju velke:D su sexy a uz sa tesim na letoooo... taaaaakzee baby ziaden stres!!! Stoji to fakt za tooo:)))

sashinka1985

Lenkalili mas pravdu, nejak to zvladneme, aj tubolest aj to vsetko. Ale ten pocit, ze sa konecnebudemE citit zenou ,bude uzasny. Jamam 28 rokov, nemam deti, a uz 6 rokov bol moj sen zvacsenie prs. A cim som starsia, tym mato viacdeprimuje. Chlapa nemam, takze kym budem mat deti, uzijem si tie prsia. Je mi len luto, ze som sa neodvazila skor. Kocky, nebojte sa, zvladneme to aj my a vy co to mate za sebou, tesime sa s vami!

apepina

Ahojte
Tak dnes mam deviaty den po opke. Bolest uz len rano pri vstavani ale zacinam citit chrbat. Inak ja som bola u dr. Svehlika musim povedat ze vsetci boli velmi mili. Sestricky aj doktor:-) Ja som po narkze aj vracala a nakolko mavam aj nizky tlak tak to bolo tri dni ako na kolotoci. Nechcem nikoho strasit ani odradit ale ja som mala strasne bolesti horsie ako porod a to som mala teda dost komplikovany porod...Ale teraz som rada ze uz mi je lepsie a tesim sa na to ked dam dole ten skafander:-)

shiela

Lenkalili
máš pravdu, to áno trápiť sa celý život a za každým keď pozriem do zrkadla a v plavkach. áno viem assabloy som písala, ona to už má za sebou. ale my dve pred sebou:-) a teba kedy objednali na konzultačku a opku?

Lenkalili

shiela

Na konzultačku sa môžeš objednať buď koncom novembra alebo v decembri, ja som sa objednávala cez mail aj tu kočka assaabloy mi pisala že komunikovala s ním cez maily...strach má každý ale šak bože trošku pretrpíme ale ten pocit mať prsia musí byť úžasný. Ja osobne sa na to tak strašne teším aj keď viem že bolesť bude ale uvidíš ako bude super!!! Celý život sa trápiť kvôli malým prsiam tak to už niečo obetujeme pre to nie? :-) Nebooj :-)

shiela

dnes ráno som si fotila svoje 0-ky a hrúza des, jasné, že chcem mať väčšie ale furt ma brzdí strach z komplikácií a čím viac čítam fórum tým viac sa bojím.chcem ísť ku doktorovi švehlíkovi v KE, čítala som že má voľno až v januáry to znamená, že aj konzultačky má voľné až na január? ja si to musím pozrieť v kalendári aby som si to najlepšie poriešila v robote a nemusela minúť veľa dovolenky. joj dievčatá má strach a to som nebola ešte ani na konzultačke.