Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Dada77 ahoj, chcem sa ta len spytat, ci nieco potrebujem ked idem na konzultacku. Tiez idem k dkt. Raczovi. Vela bab tu pise, ze si do podprsenky skusaju silikon dat, len kedze na tie moje nulky nosim vypchate podprdy ziaden silikon sa mi tam asi uz nevopcha.:-) Ako prebieha prosim u neho konzultacia?budem velmi rada, ak mi odpises.

sashea

Fufu
Ahoj ja mam 7 tyzdnov, mam presne to iste s bradavkami.. reaguju secko, dokonca furt stoja ale jednu necitim a druha je taka skor bolestiva. Bolesti v nich uz nemam vobec.. iba ked mi ich frajer macka:D ale inak neviem ze som bola na opke.

anosa 12

Nena1

okruhle polytechy, vysoky profil , velkost idem este doriesit povedal, ze mozem ist najviac do 420ml. Termin opky 25.11. Och keby to uz zajtra bolo:) Chcem to mat uz za sebou.

fufu

Ahoj,
mám 11 týždňov po opke a stále ma občas pobolievajú prsia, niekedy sa na to i v noci zobudím, ako keby také pichanie. Jednu bradavku mám nadmieru citlivú- bolestivú a druhú si zase skoro vôbec necítim. Je to normálne? Viem, že to bol zásah do organizmu, ale predsa len to budú už tri mesiace. Inak po opke som to znášala dobre, ani lieky som nepotrebovala. Prosím, tie čo ste už dlhšie po, dokedy ste mali tieto pocity?

xxsandyxx

Nela111
Neviem kolko som mala obvod cez prsia:) ale mala som "nulky"
Presne tak, 500ml VP okruhle Polytechy. Dr povedal ze si mam vybrat ci okruhle alebo anatomy ale viac sa priklanal k okruhlym. Robia plnsi dekolt a anatomy sa zevraj zvyknu otacat.
K akemu Dr ides? a ake mas navrhnute?

Nela111

xxsandyxx
Pozeram, ze mas miery (vyska, vaha, obvod pod prsiami) ako ja! :) Kolko si mala obvod cez prsia pred OP? Mas Polytech 500 ml VP okruhle? O anatomickych ste sa s Dr. nebavili?

Nela111

xxsandyxx
Vies aj kolko cm to bolo? Lebo u mna 4,3.. a vraj najlepsie by bolo u mna 6. Aby mi bradavky nepozerali nadol (aby neboli prilis dole). Budes v galerke?

xxsandyxx

Nela111
Ja mam po opke a mala som velmi malu vzdialenost od podprsnej ryhy po bradavku. Mam gulate implantaty, vysoky profil. Vobec to nie je problem, zavisi to len od sikovnosti doktora ako ti to vytvaruje