Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

xxsandyxx,
kto ta operoval ? Kade mas rez ? Ako to prebieha v interklinik ? Bola si spokojna ? Ako dlho si mala bolesti ? Vsetko ma zaujima, v utorok caka v interkliniku opka mna.
Napiiiiis prosiiiiiim.

Dada77

xxsandyxx,
kto ta operoval ? Kade mas rez ? Ako to prebieha v interklinik ? Bola si spokojna ? Ako dlho si mala bolesti ? Vsetko ma zaujima, v utorok caka v interkliniku opka mna.
Napiiiiis prosiiiiiim.

Ada 77

katuss25,foto v galérii ešte nemám,lebo som ešte samá modrina.Mám vysoký profil.Makali sa mi nie celkom v pohode,lebo ruky ešte nemôžem dvíhať,poobede som už fungovala na tabletke ale dá sa to zvládnuť.Naj bolesti boli prvý týždeň.

katuss25

Ada 77:Mas aj foto v galerke?ja budem mat 555ml anatom ale profil neviem:-(asi som prepocula a yvladas cely den makat??normalne ruky hore?ved vies ako robime dlho si sa zotavovala?kolko dni naj bolesti?ale si spokojna vsak?ja som chcela gule ale slafci ma presvedcila krasne velke a hlavne ako by jej boli odjak ziva:-)

bianka77

chiquilla

ahoj,len to pekne nechaj na nom....on naozaj vie co robi a ked ti navrhol anatomicke, mal na to urcite nejaky dovod :)Nie kazdy moze mat gulate...urcite by si nechcela gulate za cenu, ze ti napr. bradavky potom budu kukat do zeme...