Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

ahojte...baby chcem sa opytat ked pojdem na opku a mam problemy so stitnou zlazou,a le neberiem tbl, pretoze lekarom v tom uz neverim, najprv som bola v znizenej a potom ma liekmi dostali do zvysenej, teraz som v zvysenej ale neberiem lieky ktore mi lekar predpisal, pretoze ja sa citim ok, dufam ze to nebude problem pri narkoze???

Dada77

Sashinka1985,
ja som si tiez myslela, ze to bude ovela horsie. Cakala som, ze sa tyzden ani nepohnem, ze nedvihnem ruky a pod. Ja som sa na druhy den normalne vedela ocesat. Bez problemov. A to som neni ziady hrdina ! By si ma mala poznat, jasom hrozny pacient. Sa porezem a dva dni nehybem rukou. ;))
Predoperacne som si dala urobit v Medissime. Tyzden pred opkou. Jehen den sa objednas na krv a potom ti daju termin na interne + EKG asi dva tri dni na to, ked uz maju vysledky a hned ti daju spravu. Toto som vsetko vecer naskenovala a poslala mailom a v den opky uz doniesla len originaly so sebou. Neni to nic komplikovane, ani zdlhave. To mas sup sup vybevane.

sashinka1985

Dada77 wau!!to sa da tri dni po opke fungovat ako ty?aj ja ceeem takto fungovat :-):-) chcem sa spytat na predoperacne. Ked si ich mala hotove poslala si ichemailom na kliniku? Ci staci zavolat ze su ok a vden opky ich doniest so sebou? Kua ja sa tych predoperacnych tak bojim, mam blby datum, ked su same sviatky a vikendy.hadam stihnem vsetko a bude took.to ti vsetko urobia za den?

assaabloy

Lenkalili
ani nemas nadcim premyslat jednoznacne si daj vacsie implantaty.

all
dievcata ako dlho ste nosili pooperacnu a ako dlho ste nosili ten pas????? ja mam nosit este tyzden nonstop pooperacnu a potom este 5mesiacov na noc ale neviem ako s tym pasom. vcera som spala bez neho.

Dada77

Babulky,
pozitivna sprava pre vas, ktore ste este neboli na opke. V utorok ma operovali - pod sval, cez dvorce. Streda este nic moc, ale vcera som si uz nedala ani tabletku od bolesti a dokonca som si vecer sama umyla vlasy.
A dnes - tri dni po opke, som upratala cely byt, dala prat tri pracky, namalovala som sa a bola som s detmi na treningu autom ! Normalne v pohode som to odsoferovala. Aj som poobede volala Raczovi, ze ci mozem vsetko robit, a on ze jasne, v pohode, len to neprehanat.
Ja som si myslela, ako to tu niektore baby opisovali, ze to bude uplne hrozne, ale je to super. Az mi je to divne. ;)))
Takze baby co mate deti, nebojte sa nicoho. Par dni a ste ok. Drzim palce.

ythyl

Lenkalili,

to je super,ja tiez idem na konz. k nemu,len sa ta chcem spytat,ze ci si si sama vybrala termin opky alebo on ti dal prvy mozny?Lebo ja by som chcela tak koncom januara,tak neviem,ze ci bude mat volne:/ a nebol problem pri vybere velkosti?hned ti to navrhol,ked ta videl?:)

juliana581

Lenkalili

on ti dal vyskúšať implantáty..super :-)
dal ti aj skúšobnú podprdu či ako?
a objednávať si ich máš sama, alebo ti implošky objednajú oni? inak máš anatomy alebo guľaté? a aká je cena?

zoe23

bittersweet
projekcia=profil, ked polozis implantat na stol, tak je to vlastne vyska implantatu, ten ti udava ako velmi budes mat vystupene prsia od tela do priestoru. Ked profil prezenies, pojdu najskor prsia a az potom ty :)