Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Katus25,

podla mna na Vianoce sa uz budes citit dobre, len teda pecenie si odpusti na poslednu chvilu radsej :)
Uvidis, zvladnes to.

Sex sa da podla mna tak po 10-14dni, ale teda kde sa na teba muzo nezvali, aby cecuchy netlacil a treba si pooperacnu radsej nechat sprvu

Titten

Katus25,

tak problem by nemal byt, kedze som bola na vyber stehov a potom zas kontrole. Neskor to uz ani nedaval fixny termin, iba, ze mam sa ohlasit a ukazat. Zas neviem, ako to kocky ako assabloy, a pod riesia, ked pridu na opku zo zahranicia a ostanu max mesiac na SVK, potom tiez uz nejdu na kontrolu tie cca 3mes po opke.

Som zvedava na tie tvoje potom, a som rada, ze nemal problem s vacsimi implosmi doktor.

olbia

caute baby potrebujem poradit ci tu ma niekto modelaciu aj s implosmi:??? doktor mi navrhol modelaciu s 500ml mentor .anatomy ,ale neviem bojim sa toho 3 hodiny operacia vobec neviem ako to bude vyzerat:-)diky

deed

Katuss25

Ja idem 12. A tiez dufam ze pojdem po vzore dady77 a budem normalne ficat na vianoce:)))

A este jedna otazka pre uz prsnate baby,
Ako je to so sexom? Ze kedy po opke? ;)

katuss25

Dada77:si mi velkyyyym vzorom dufam ze budem aj ja fungovat ako ty:-)ja idem 18dec nech som na vianoce ok a detom robim radost nie im vyplakava auuu:-)

katuss25

titten:dakujem za info myslim ze nebudde problem ze si nesla na kontrolu ked si bola ok poviem ti mne ked sa nebude dat tiez to silit nebudem som sama s deckami muz je v rakusku doma vikendy...ty si sa po kolko zacala norm hybat,fungovat...este 2t a som aj ja prsnata:-)

bittersweet

Zoe23 dakujem za vysvetlenie, inak velmi pekne prsia, presne podla mojho gusta! Ja by som to chcela mat spravene co najprirodzdnejsie, menej je niekedy viac.