Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Katus
Gule, mi najprv ze anatomy a ked som sa vyzliekla tak ze mam pekne gulate prsia idealne na gule ;)
Takze gule len teda upresnit.

All
Po akej dobe ste si mohli vyskusat podprdu v obchode? Ja by som chcela vymaknut vypredaj po vianociach v intimissimi lebo sa mi to faaakt paci co maju teraz, len to bude 2 tyzdne od opky.

deed

Katuss25
Idem k raczovi rozhodujem sa medzi 325stredny plus profil a 350vysoky profil, idem este k nemu na vizualizaciu v piatok rano to uz uzavrieme....
Neviem ci ten vysoky profil nebude moc, skusim este poslat nejaku lepsiu foto do galerky aby bolo vidiet pred lepsie :)

katuss25

kocky radte:mam vybavene predoperacne po znamosti cize zadarmo ale mali by 15dni myslite ze mozu byt mne vravel nie starsie ako 14dni no jeden den,,,nemusela by som sa nahanat este domov mi ich donesu:-)

katuss25

Titten:ked ti dal nedal fix termin a nemala si problemy tak fakt nebude problem aj ti dal tc keby sim mala nejake komplikacie?no poviem ti zacali sme pri 45oml gole 475 anatom...dalsia konzultacia mi dal 525anatom som povedala ze chcem gule co teraz zas uz mi sibe riesim ci som gule nemala dat niekt baby ich maju ze wauu no a som si to obvolala a dal mi 555anatom :-D co sa sexu tyka ja muzovi hovorim to nebudeme min tyz moct:-)ani ho k foru nepustim:-)))a pecenie by som rada pred vianocami...

katuss25

deed:super tak potom piiiis ako si dopadla a inspiruj ma aj ty vyskocila som s postele nic ma neboli:-)))))kam ides ku komu a kollko ml???