Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

sashinka1985
no pravda je že ešte som sa neobjednala na konzultáciu. chcem ist ku svehlíkovi v KE, ale ešte som nenabrala odvahu. a ty ides ku komu a kedy?

arria

Evellina
Ahoj, ak mas moznost, radsej si niekoho zozen kto ta vyzdvihne z kliniky. Aj ja som si tak myslela, ze cestu zvladnem, ale nakoniec som bola rada, ze po mna prisiel brat. Budes po narkoze uplne slaba a urcite zostan radsej na sk, aspon do stehov. Ja som sla po stehoch autom do D, potom uz sa to da vydrzat, ale celu cestu som si cici drzala aby nenaskakovalu... budes vsetko citit, kazdy kamienok, kazde zabrzdenie, kazdu zakrutu... A co sa tyka mamy, skor alebo neskor si to vsimne, a kto ti pomoze ked nie mama ;-) neboj sa, ja som to mojej povedala tiez az doma ked som mala po a super ma podporila a pomahala mi :-)

evellina

Dada 77 ...dik, takze 3170....ok a ako bolo???bala si sa?..ja sa strasne bojim, keby som aspon niekoho nasla aby sme sli obidve tak by to bolo lepsie, ale uz som rozhodnuta pojdem aj sama....dada a ty si kedy bola na opke?

evellina

baby poradte mi, kedze som z Presova mam ist tak daleko na opku ako je Blava alebo Trnava?...ako to mam vyriesit?...ja som pracovne v DE a teraz rozmyslam, ist na opku do Blavy a z blavy odist dspät do DE , to mam 700 km, alebo mam ostat na SK ale to byvam v Presove, boze a moja mam ma odstreli ked zisti, ze som bola na opke, ale ja byvam sama, nebyvam s mamou, ale aj tak jej to bude divne, ze pridem z DE a tyzden budem lezat v posteli....ale bude asi lepsie ostat na SK, aspon pokial doktor nevyberie stehy, co poviete???....urcite 10 dni ostanem na Sk, ale co poviete zvladnem cestu z Blavy do Presova busom alebo vlakom??

Dada77

Evellina, mna to v Interklinik stalo vsetko dokopy 3.180,-€. Tam musis naratat noc, anestezu a este neviem co. Ja osobne som bola u Racza, ale podla recenzii je to podla mna jedno - ci Racz alebo Hedera. Obidvaja su profici.

evellina

baby teraz som si pozrela interklinik v blave, tam prsia operuju dvaja lekari, mate uz skusennosti ku ktoremu?...ja stale este vyberam kliniku a lekara a ozaj ta cena v interklinik 1490 to je len cena operacie a k tomu sa este priratavaju implose alebo je to kompletna cena operacie?...