Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

deed
ahoj ja mam 165cm 53kg a mam v jednom 325 a druhom 375 (v tom co bol mensi) pozri si galerku moje fotky. ano, mozno by som prijala vacsie ale teraz su dobre urobene, usadzaju sa,su take ake mi mali narast :) nevyzeraju umelo uplne spokojna, u kazdeho to ukaze inak, zalezi aj od hrudneho kosa. su kocky ktore su tak utle a maju prepadnuty hrudnik, ze maju 400ml a viac a vyzeraju ako napr moje,nevelke nemale akurat uplne rozumna velkost.ja som sa poradila s lekarom kedze on asi vie co robi ked som mu popisala asi ako si to predstavujem, ano vyslo to podla mojich prestav :) drzim palce inak pekny datum na opku :)

evellina

Ahojte baby...dakujem za odpovede...ako to tu citam, tak vobec nerozumiem co je vysoky profil....okruhle implantaty alebo anatomicke, to rozumiem ale ten profil, co to je?

Dada77

Bittersweet, to si aj ja stale hovorim. Ze pre krasu sa trpi. ;))
Ja chvalabohu neviem ake to je po cisarskom, lebo som si to 3x odrodila normalne, ale po zlcniku sa mi podarilo tak po dvoch dnoch aspon na bok. Teraz lezim v tej posteli jak v truhle. ;))))))

bittersweet

Dada77 to spanie znie strasne, to som si myslela ze uz horsie ako v tehotenstve ci po cisarskom to nebude:( no ale co zena nevytrpi pre krasu!:)

sashea

On na nete nema ziadne fotky.. nezverejnuje svoje prace iba u neho na konzultacke.. a neviem ci bola aj ina kocka u neho.. ale tomyum ide o 2 tyzdne:))

bittersweet

Dada77 tak super aky mas doma okolo seba tim a prsia tiez paradna zmena!

Sashea nevies este o nejakych albumoch, co robil dr.Paliatka? Mne sa nepodarilo najst, ale tak nepozerala som vsetko to mnozstvo.

tomyum1

Anosa

Ahoj, gratulujem k prskam a zelam rychle zotavenie :-) ale to zbehlo, co... este nedavno si riesila ku komu pojdes a uz to mas za sebou... ja presne za 2 tyzdne...