Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

juliana581

No ja mám opku 23. januára. Každý deň si počítam že ešte koľko dní, tak sa teším neskutočne :-) No pod prsiami to maš aj keď si kupuješ podprsenku, obvod pod prsiami, ja nosim 75ky a on čo meral tak že mam 70. Pooperačnú budem mať 70C máš to všetko v tých papieroch. Ty máš kedy presný termín?

Dada77

Ahojte babulky,
prave som sa vratila z nakupov. Bola som na podprdy a vytesujem sa jak mala. Kupila som si hned tri. Aj sportovu, aj nevystuzene bez kostic. Maju perfektny vyber aj druhov aj velkosti. Ak mozem poradit, chodte kuknut do Marks&Spencer.

Susy1982

Ahojte babulky,
Amy vidim ze si podobny pripad ako ja ja som to s mojim muzom mala po op ,hrozne tazke ked som mu ich prvy krat po op ukazala asi treti den ,normalne mu bolo do,,placu,, ze som sa scudacila ze som silikonove monstrum a podobne zle veci..prsia v tom case boli spicate ,neusadene a nevedel pochopit ze sa to zmeni,toto psychicke napetie trvalo dva mesiace ,ja som sa trapila ,uz som aj uvazovala ze si to koli vztahu dam vybrat nech je pokoj,lebo to vyzeralo na krach vztahu....vravel tiez ze nema rad umeliny ale potom ked videl ze su stale prirodzenejsie a na dotyk uplne nerozoznatelne od pravych zacal sa spravat postupne inac a odvtedy si ich oblubil natolko ze sa ich pri sexe nevia nabazit...ale hadky a cirkusy v obdobi po op bolo pre mna horsich ako ,,10 operacii ,,naraz ...uznal si chybu,az neskor a vysvetlil ze sa bal ze sa zo mna stane iny clovek,ze bubem namyslena mrcha a ze si najdem lepsieho ako on,bla,bla,bla .Som trpezliva a tolerantna predpokladala som ze to je v tom ,strach ,nic sa na mne nezmenilo ,som vyrovnanejsia.Teraz s odstupom casu je vsetko velmi OK,obaja sme ok.Odporucam vsetkym babam aby ignorovali tietio reci od partnerov ,len cas ich presvedci o opaku....

amy28

assaabloy

Dakujem krasne za prispevok, mozno mas fakt pravdu, a mozno moj manzel len predsa ziarli...ale nevie mi to povedat inak..

amy28

Bianka77

Ahooooj Al..ja som si aj myslela, ze si to ty..tu je to tiez fajn si pisat...
Pytala som sa na radu od bab, co si o tom myslia, ci sa to uz nejakej stalo..
No prosim ta,moj mi to povedal cez vikend, mozno fakt len ziarli...
Necham to tak...nic s tym uz nespravim..

assaabloy

cuculka
ahoj na slovensku som nemohla kupit ani jednu podprdu, kupila som iba symbolicky jednu v new yorkeri ale vsetky ostatne kupujem v zahranici. takze ti asi velmi nepomozem. inak tu tigrovanu maju aj v kosielke fajnu velmi peknu ;) vyber je tu dobry :)ale treba chodit kade tade a treba skusat skusat skusat aby to sadlo dobre na nove prsia :)

assaabloy

amy28
ahoj citala som tvoje prispevky...nevidim fotky v galerke, ale verim tomu ze po opke ich mas perfektne. ja osobne si myslim, ze tebe to dodalo vela sebavedomia, sama som po opke 9tyzdnov, sice patrnera nemam takze ma nema kto deptat ale ani povzbudit.mne sa moje pacia, ja som stastna a verim tomu ze aj ty.ak sa nenahnevas moj nazor na tvojho manzela tolko, ci to ''nekrici'' z neho ziarlivost.neviem iba ma tak napadlo. vela nazorov som pocula ze chlapi reaguju aj kvoli ziarlivosti takto. verim ze sa mu pacia :) ak si isla na tu opku a trapila si sa kvoli postave predtym tak oto si teraz spokojnejsia s novymi prsiami,sebavedomejsia, sexy ... ci sa mylim? tak hlavu hore, nech ti ani tvoj manzel nekazi, radost z novych prs radsej nech ta povzbudi, vytesujte sa z nich, nakup pekne sexy spodne pradlo ;) a vela stastia prajem :)

cuculka

Anosa
Ja som v newyorkeri nasla len mega vystuzene:/.. kupila som si v tescu FF a je uplne nevystuzena a kostice mi ani nevadia. A ehm nechcem ta sklamat ale skor D.. ja mam 360 a mam 70-75/D :)