Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Assabloy

Ja mam opku 20.1 a tesim sa ako male dieta na vianoce. Budem mat 450ml ES vysoky profil. Ty mas velmi pekne prska. Dufam ze aj mne sa tak pekne usadia ako tebe.musis byt velmi stastna a urcite si vychutnavas tie nakupi na tie sa tesim velmi. Ak vsetko dobre dopadne budem najstastnejsi clovek na svete

slniecko83

Amy28

Dufam ze si sa za moj prispevok neurazila. Ja len som nad tvojim manzelom rozmyslala preco ti to tak povedal. Ale hlavne je ze ty sa citis skvelo s novymi prskami a ze si spokojna. Ja mam opku za 6 tyzdnov a neviem sa dockat, pretoze moj pohlad do zrkadla ma uz riadne depta

assaabloy

Slniecko83
Amy28
aaaano presne tak som to nejako chcela napisat, to vsetko som sklbila do jedneho slova ''ziarlivost'' len som nemala odvahu takto popisat aby si sa neurazila, lebo nemyslime to zle. a ja sa tiez obcas neviem vyjadrit :)))) taku sexy woman si treba esteraz tak strazit ako doteraz ;)mozno by aj mal strach ze ta to velmi zmeni a mohlo by to zasiahnut do vztahu. :) ale cakaju vas isto pekne casy ;) drzim silno palce

slniecko83

Amy28

Tiez si myslim ze ziarli a boji sa ze ho opustis,pretoze vidi ze mas krasne prsia a chlapi sa za tebou budu otacat. Ked je tvoj manzel akoze BIO za vsetko,on ti pred operacio nic nepovedal napr.aby si nesla na opku ked sa mu umelina nepaci? Asi nepovedal a ked ta videl po opke vyzlecenu a videl tie dokonale prsia zacal sa bat ze o teba pride a tak preto ti radsej povedal ze sa mu umelina nepaci nez aby priznal ziarlivost a to ze sa boji ze ta strati,chapes chlapska hrdost. Chce to cas a nakoniec tvoje prska bude zboznovat

slniecko83

Lenkalili

Predoperacne maju byt skoro u vsetkych doktorov 2 tyzdne stare ale u Cervena mozu byt 4 tyzdne stare

Dada77

Baby dakujeeeeem !!! ;))
Tiez som max spokojna. Ved z toho co som tam mala vyrobit toto... Sikovny to doktor. Tesim sa hrozne. Stale ich kukam v zrkadle a vytesujem sa. ;))

Lenkalili predop max 2 tyzdne.

juliana581

Lenkalili

aj mne chcel dať menšie, ale ja som povedala, že chcem veľké prsia..tak dal toľko koľko sa zmestí a bude to dobre vyzerať :-) už som nedočkavá a chcem to mať za sebou...

Lenkalili

juliana581

Ach si ma upokojila :) Podľa fotky nevidno dobre vieš...ja som sa zlakla že mi planuje dať menšie implantaty lebo on mi odporučal menšie vieš tak kvôli tomu. :-)