Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

juliana581

Tak mne v podstate po tom čo som bola pri implantate 450 čo som skušala mi povedal že to je už moc namna :D a ja že chcem velke tak on navrhoval 390 alebo 420 že 390 bude lepsie ale ja som mu ukazala foto aku mam predstavu tak zostanem pri 420 ale sa aj trošku bojim či nebude moc :-D a či to dokažem skryť lebo vieš ja neplanujem uplne nikomu povedať že idem na opku, no okrem rodiny :)

juliana581

Lenkalili

inak tebe toľko ml navrhol dr. Švehlík alebo si chcela ty také? a neboj veľké určite nebudú..ja by som do menších nešla ani za svet..veď nech už to stojí poriadne za to!!! :-)

Lenkalili

amy28

Pošli fotky a nick na galeria@zoznam.sk a ono sa to zverejni aj nam na tej spoločnej galerii.
Inak bála som sa že ku mojej postave 173/58kg bude 420 ES VP gule velke..ale ty pišeš že maš 450 a postava tiez taka chudšia..takže si spokojná s veľkosťou? Myslíš že namna nebudú mega veľké? :-)

amy28

slniecko83
assaabloy

Ahojte holky, samozrejme, ze som sa za vase prispveky neurazila...
:)
Ano asi mate v tom pravdu, aj ja si myslim, ze on sa boji, aby ma tie prsia nezmenili a nezacala som ich vystavovat, pritom sam vie, ze som normalna holka:))
Ale urcite mi ta operacia pomohla a som konecne STASTNA :)
Inak citala som slniecko, ze ides k dr.Cervenovi v januari na operaciu:))a ides si davat presne taku istu velkost ako aj ja;))
Vrelo odporucam, ja som happy, ze ich mam a som rada, ze som nesla k mojej postave do mensich...
A takisto som bola u tohto pana dr.so zlatymi rukami:))
Meriam 168 cm a vazim cca 53 -55 kg.
Inak poradte mi kde mam poslat fotky? Na nejaky email, aby sa to dalo zobrazit aj vam?

katuss25

Dada77:-)mas take krasne prska ze wauuu ja keby mam take stojim nonstop pred zrkadlom:-)ale uz len 7dni a okukujem sa aj ja:-)

katuss25

Dada77:-)mas take krasne prska ze wauuu ja keby mam take stojim nonstop pred zrkadlom:-)ale uz len 7dni a okukujem sa aj ja:-)

bittersweet

Dada77 fakt wow, tie prsia mas urobene krasne! Bodaj by sa to aj na mne tak vydarilo! Ja mam strasne haluze u koho si to dat spravit! Baby riesila aj niektora z vas podobnu dilemu, ci neist do ciech ci rakuska, ja viem ze asi robim z komara somara, hlavne ked vidim vase albumy plne nadhernych prs! Ale aj tak mi vrta hlavou:)