Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Baby este k tej podprde. Zajtra su to dva tyzdne co som bola na opke. Po siestich dnoch mi dal dole vsetky leukoplasty (iba na dvorce si mam davat gazove stvorce a prelepit). A od toho dna sa mozem normalne sprchovat. Povedal ze normalne namydlit cele prska tym uplne najobycajnejsim detskym klasickym mydlom - to dobre vysusuje a pekne osprchovat. Ja davam dole podprdu kazdy vecer, idem do sprchy, vyumyvam a potom si prska ponatieram sudocremom, lebo som ich mala cele doskrabane od alergie na leukoplast. Takto vysprchovana a natreta sedim pol hodku pred telkou a zatial si hodim podprdu do pracky a do susicky. Potom znova oblecem. Cize ja si ju davam dole kazdy vecer na pol hodku a doktor povedal, ze to je ok. Dokonca povedal, ze dva tyzdne od opky uz mozem cez den nosit bud tu sportovu podprdu alebo hocijaku len bez kostic. A na noc tu pooperacnu.

amy28

ALL

Dakujem vam holky za mile a povzbudive slova...
ale praveze on je taky, ze jemu sa take umele veci doslovne hnusia...
nikdy som nemala umele vlasy, ani umele nechty...
ale zrazu som si dala spravit umele prsia a uz je to neprirodzene...
Jemu sa nepaci len to, ze vypadaju neprirodzene...
Nie su velke, ale ani male, take akorat k mojej postave..ale proste su gulate...ale mne sa strasne pacia, uz sa aj usadili, takze uz to nie su take 2 gule, ale mi viac pripadaju uz ako anatomicke...
Ja som holky uplne spokojna, a som stastna, ze som tam bola, ale co ma trapi, je ze sa mu to nepaci...
Praveze moj manzel nie je ziarlivy, ani nikdy nebol, v tom to nie je..on proste bol vychovavany tak, ze vsetko ma byt prirodzene, prirodne...co sa tyka stravy, kozmetiky atd...vsetko bio atd...

cuculka

Amy
Aj moj sice len frajer frflal ze naco a ze jemu sa pacia moje atd..ale chcela som to ja.. ja s tym zijem nie on.. a teraz kedich moze uz mackat a chytat to miluje.. vzdy je z toho uplne paf:)) takze sa drz.. hlavu hore:) a zvadzaj ho svojim vystrihom:) hihi verim tomu ze neodola:)

cuculka

Tomyum1
Nestresuuuuj:) neboj vsetko bude v poriadku.. aspon anestezilog ti ju na operacke zlepsiiii:) my sme sa smiali lebo ne a ne ma uspat:D a zrazu som sa len prebrala s tymito bombami:D joj uz sa ti to kraati.. na krv si nezabudla skupinu? A kolko si platila ja 2700:) drzim palceeee moc moc nech sa vydaria:) ehm ako mne:D ja viem som strapna:D ale stale nemozem uverit ze som si dala urobit prsa:)))

katuss25

Amy 28:nezufaj ja idem 18 keby si pocula mojho a naco mi to je a budu po mne chlapi pozerat vies ber to trochu z jeho pohladu boji sa zrazu si ina prsnata atraktivnejsia...prejde ho to daj mu cas...chlapi ho potrebuju:-)

Lenkalili

juliana581

Presne také budem mať aj ja!! :D ES vysoký profil 420 gule. Aká si vysoká a koľko vážiš a koľko máš pod prsiami a momentálne veľkosť pŕs? A ako to že máš už o 3 týždne? Mal voľný termín? Ďakujeem za odpoveď :)

katuss25

Tomyum1:neboj vsetko bude ok budes cica prsnata budes to mat za sebou ked budes free napis:-)budem od rana drzat palce tak nech ma moc nebolia:-D

juliana581

nikxxx

áno dr. Švehlík má dobré ceny (asi jeden z mála, ktorý stojí pevne nohami na zemi a nestúplo mu to všetko do hlavy...)všetko komplet dokopy ma to vyšlo na 1840 eur.

tomyum1

Amy28
Co sa muzovi nepaci na tvojich prskach? Zdaju sa mu velke? Male? Prilis gulate? Nechaj ho tak, prska sa usadia, nebude sa vediet vynadivat... Hlavne ze si TY spokojna.
Mojmu muzovi sa pacia take ako mam teraz (po opke) a nespokojna som ja, no a obavam sa, ze potom to bude naopak. Lebo musim dat vacsie a jemu sa uz teraz zdaju velke (mne nie, ale nie kvoli tomu idem prerabat).
Mam kamosku, ktora mala krasne prsia, ale po 2 detoch jej z nich nic nezostalo. Ona sice tvrdi, ze jej na tom nezalezi, ale keby jej muz dovolil opku, isto by si dala urobit...