Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arria

Amy28
Hlavu hore! V prvom rade si si ich dala robit kvoli sebe. Necitis sa teraz lepsie? Sebavedomejsie? Nepozera sa ti lepsie do zrkadla? A co sa tyka tvojho muza, daj mu cas, prsia sa ti este usadia, budu poddajnejsie a nepotrva dlho bude aj on rad, ani ruky od teba nenecha ;-)

amy28

slafci1807

Dakujem krasne za radu..ja som po operacii tiez 7 tyzdnov..
Vsade tu citam, ako sa manzelovi, ci priatelovi nove prsia pacia...ale moj mi vcera povedal, ze sa mu pacili predtym...
Pritom po 2 detoch, no katastrofa...neraz som plakala kvoli mojej postave, ked som sa nemohla na seba ani pozriet do zrkadla a obliect si co sa mi paci...
Teraz som spokojna a stastna, ale po tom co mi povedal, neviem ako sa mam citit..nechapem preco mi to hovori..
Viem, ze kazdy ma nazor na veci, ale vie ako som sa trapila...

slafci1807

amy28 ja ti napíšem čo sa stalo mne... nakoľko som celkom široká v ramenách a dávala som si 500 anatomy, veď kukni galerku že pred a po... a ked došiel po opke pre mna frajer, ja som bola ubolena, hrudnik vcucnuty...ved po opke si taka ani sa nevystries nic, chrbat boli... no prisiel pre mna do izby a vravi ze a kde ich akoze mas? ja slzy v ociach :D a prve dva tyzdne, kym som bola v pooperacnej mi vravi ze to nie je nejake velke a podobne...ale teraz ked som cca 7tyzdnov po, neboj sa aky je spokojny :D ale vtedy ma to velmi stvalo, ze jezis kde nechal empatiu, ale ak by bol stale nespokojny, uprimne mam to na salame, dala som svojich 3000 eur na moje prsia, budem ich nosit ja a ja som spokojna :) dokonca uz som pocula aj taky nazor ze za to nic som dala 3litre?? ze ich mam male a podobne :D beriem to ako zavist :)

slafci1807

deed ahojky
odporúčam ti zobrať čo najpohodlnejšie veci, ja som osobne mala legínky, pohodlné čižmičky na našuchovanie len, hore košelu taku dlhšiu a kabat... v nemocnici som mala oblečené len gate z pyžama, mali tam teplo veľmi, alew ak si berieš pyžamko tak na gombíky... a ono je to ťažko s tým obliekaním cez hlavu... ja som si obliekala tielka asi po 5dňoch.. mikinu som skúsila tiež na 5 deň, ale bola malá :D ale trička a tielka take elasticke v pohode po 5dňoch, ale je to individualne, lebo ja som si na 3deň umyla sama vlasy aj si cop hore učesala... ale rátaj radšej týždeň ;)

amy28

Ahojte baby,

Uz sa niektorej z vas stalo, ze ste prisli domov s krasnymi novymi prsiami, ale manzelovi sa to nepacilo?
A ak ste odpovedali ano...ako ste to potom riesili..?

juliana581

kočky, tak idem na to o 3 týždne...potom pridám fotky, keď budú pekné odpuchnuté...takže to si ešte počkáme :-D
budem mať ES, guľaté, vysoký profil, 420ml, dr. Švehlík, Košice :-)
držte palčuky! :-)

sashinka1985

Deed budem na teba mysliet, neboj sa zvladnes to aj ty ked to tak vela dievcat zvladlo. Ja som tiez teraz hrdinka ale uz sa vidim par dni pred opkou ako budem chodit jak matoha. Navyse u mna niktoz rodiny nevie presny datum, povedalasom im zamerne iny nech nestresuju takze v tom strese budem sama:-)potom sa ozvi ked budes mat po.drziw paluchy.