Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cokoladka55555

baby prosim vas mate skusenosti so silikonmi?chcem si zvacsit prsia no som uplne plocha prsia skoro ziadne,myslite ze je to problem?dakujem :)

wenushka

Nik.

Ja meriam 165. Ja chcem práve že pribrať ale sa mi vôbec nedarí. To je na nervy v obchodoch mi je všetko veľké veľmi ťažko zoženiem nejaké rifle.

Nena1

Zuzka.forum
drzim palce. Myslim, ze to mal tak urobit uz 1x. Rezija je, ze platis anestezu a mozno nejaky poplatok za pobyt v nemocnici. Proste cena bez implantatov. Tie by mali byt gratis.
bitersweet
dakujeeem! Myslim, ze relativne kazda by mohla mat malu medzeru medzi prsiami. Vela zalezi podla mna ani nie tak od velkosti implantatu, ale od spravne zvolenej zakladne. To jest sirke implosu a samozrejme zrucnosti operatera spravne ich umiestnit a rozhodnut o spravnej technike k pomeru povodnej vizaze prs. Noo.. drzim sama sebe palce ;-)

bittersweet

Zuzka.forum mrazi ma teda ze sa to nijako nezlepsilo a drzim palce, aby reoperacia dopadla na jednotku! nechcem ta zneistovat vobec, ale predsalen vobec nezvazujes moznost potvrdit si toto riesenie aj u ineho odbornika?predsalen toto je uz riadne radikalny zasah a mozno sa to da aj setrnejsie. myslim to v dobrom samozrejme.

Nena1 uzasna praca, krasne prsia, co sa vsetko da, ked sa chce....drzim palce nech prelomis v spokojnosti kriticky pol rok, vyzera ze mas nabehnute na dokonale prsia!

doka

coala dakujem,takže u Racza voľný termín až koncom apríla-tak som rezerve-po tel.dohovore-neplatí sa za zrušenie,kedže to potrebujem na týždeň,21.1. definitívne rozhodnutie :))

Nik.

Wenushka:

Ja som mala 58kg v den operacie.. a meriam 167cm cize postava normalna...
Mavala som 50kg tak verim tomu ze si chuducka.. ja prave chudnem a moj ciel je 48(;

Zuzka.forum

Nena1, Marek83 + ALL
Čaute baby. Tak som dnes bola na tej konzultácii u dr. a na jeseň pôjdem na reoperáciu. Bude mi opravovať obe prsia. Menší prsník: modelácia zvislým rezom, lebo je tam nadbytok kože. Imploš (390) zostáva. Väčší prsník: remodelácia zvislým rezom skrz nadbytku kože + výmena implantátu za menší (z 330 na 300). Takže budem dorezaná krížom-krážom a budem sa modliť, aby výsledok stál za to. Vraj mi to spraví iba za réžiu, len som sa zabudla spýtať, čo tá réžia zahŕňa - neviete náhodou?

wenushka

nika2008

Ja som dost chuducka mam len 48 kg tak budem rada ak sa zmesti aspon 350 ml.

Nik.

Kolko vazis. Ako sa dostanem do galerky.
?