Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Miska82

Ahojte kocky. Rada by som sa pripojila k vasej diskusii. Presnejsie, chcela by som si nechat poradit, ak by niektora z vas vedela.
Chcem ist, tak ako vacsina z vas, na plastiku. Dovodom je asymetria... Myslela si, ze zien s podobnym "osudom" je malinko, ale podla prispevkov vidim, ze v tom nie som sama. Tym, ktore maju rovnaky problem ako ja asi nemusim hovorit ako sa s takymi prsiami zije :-( Je to neustale obmedzovanie, tak som si konecne povedala, ze pojdem do toho. Aj napriek tym velkym vydavkom (uver na niekolko rokov), bolestiam a rizikam s tym spojenymi. Zacala som teda surfovat po nete a hladat rozne infosky a skusenosti s plastikou. Ked uz som si naozaj myslela, ze som odhodlana, nasla som na tomto fore par prispevkov dievcat, ktore na tom boli ako ja, ale s vysledkom vobec nie su spokojne. Napr. Zuzka.forum, viem ze je z vysledku nestastna. To si lekari naozaj myslia, ze sa za tie peniaze uspokojim iba s implantatmi? Ved mne ide prave o to, aby prsia po operacii vyzerali rovnako. Zmocnili sa ma teda opat obavy, ci do toho predsa mam ist. Nechcem vyhodit zbytocne kopu penazi za prsia, ktore nebudu ani po operacii rovnake. Na zahranicnych strankach som nasla niekolko krasnych vysledkov, takze je jasne, ze sa to napravit da. Len sa obavam, ze niektori nasi lekari si povedia, ved toto ti musi stacit...
Nie je tu nejaka kocka, ktora si nieco podobne dala robit v BA a je s vysledkom spokojna?

tomyum1

Zuzka.forum

Nic mi od teba neprislo, skus napisat na verynicewoman@zoznam.sk, som si kvoli tebe urobila nove konto :-)

Nena1

Zuzka.forum
to je supeeeer napad poslat fotky doktorom. Urcite este vyskusaj co najviac nazorov. A nehambi sa ich pytat, kolko takych modelacii urobia cca rocne! Predsa Ty im davas zarobit. Neponahlaj sa s opkou, mas cas...Vyberaj rozvazne, mozno nakoniec ten najlepsi doktor bude prave ten Tvoj terajsi. Ale musis si byt ista, ze si nic nezanedbala a neuponahlala. Aby si bola za svoje investovane zdravie a peniaze spokojna hlavne TY ;-)

Zuzka.forum

tomyum1 , ja som ti vtedy hneď odpovedala, kilometrový mail, ale po čase mi prišlo "I'm sorry to have to inform you that your message could notbe delivered...", tak som skúsila ešte raz poslať a opäť sa to vrátilo, no idem ešte raz, do tretice. :)

Nena1 - si zlatá :) Ja som prešla celú galérku a také ovisáky ako som mala ja tu nemal nik, len niečo podobné a aj tým to spravili pekne. BTW, dnes som mala telef. konzultáciu (na základe poslaných fotiek) s iným chirurgom a ten mi povedal niečo celkom iné než môj. Že by neriešil tú asymetriu rozdielnymi implošmi (300 a 390), ale naopak, rovnakými anatomickými (mám gulaté) implošmi s odobratím potrebného "matrošu" okolo, aby sa dorovnali, lebo že pri rozdielnych impl.vždy bude ten tvar rozdielny. Avšak by sa to robilo na 2x a pochopiteľne za celú sumu. :/ Skúsim osloviť ešte iných ako by to riešili a potom si asi hodím mincou (alebo si to hodím ja). :D

Nena1

Jaaaj... zabudla som napisat, ze napriklad mne implose vobec nemusel menit. Boli neporusene. Ale ja som trvala na tom, ze ak to bude co len trochu mozne a bez akejkolvek modelacie vlozit mensi a hlavne uzsi implantat, nech to doktor urobi, kedze mne sa zosivala kapsa. Bohuzial, stalo ma to dalsie prachy. Dievcata, predam rok a pol pouzite implose :D :D :D

Nena1

Zuzka.forum
hladaj hlavne prispevky na doktorov, ktori vedia dobre robit hlavne modelaciu. Totiz, to nie je to iste, ako len vlozit implos. Ja som pocula, ze vraj v tom je macher prave Trska, ktory zase mna posral :-) Pokukaj v galerke kto a ako mal to spravene a kto operoval. Samozrejme, u ineho doktora platis plnu cenu. Ale, zase je tu otazka, ci fakt treba vobec menit implantaty. Hmm? Pohladam aj ja. A ked nieco najdem, tak Ti napisem nejaky typ. Ok?

Zuzka.forum

Nena1 - ďakujem za podporu a tiež myslím, že to bude len anestézia + pobyt, pričom implantát a práca zdarma, veď uvidím. A fakt ich máš krásne. :)

Danka - aj tebe ďakujem za podporu a držím palce na toho 9.2. :)

Bittersweet - dík za reakciu a máš pravdu, zvažujem aj názor iných odborníkov, no aj tak mám obavu, že nič iné sa s tým nedá robiť, len odstrániť tú nadbytočnú kožu + výmena imploša, len sa desím toho aký tvar mi to potom vymodeluje, či to nebude ešte horšie a k tomu samá jazva, ach jo, je to riadne na psychiku toto. :(

Danka123

Zuzka forum, citam tvoje prispevky a drzim palce! Velmi Ti prajem, aby vsetko dopadlo k Tvojej spokojnosti a bola si spokojna!!! :)

btw aj mne sa to uz krati, idem uz 9.2. jupiii