Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Miska82

Nena1, Stefani, doka, dakujem baby. Co som zatial citala, tak myslim, ze modelaciu vedia spravit pocas jednej operacie aj s vlozenim implantatov. Pojdem to este vsetko popozerat, a tiez omrknem toho MUDr. Trsku. Ale aspon trochu ste ma ukludnili :)

bittersweet

zuzka.forum super napad napisat viacerym doktorom,mne to pride logickejsie, dat rovnake implantaty a vacsi prsnik dorovnat, ved uvidis co ti napisu dalsi doktori.tu na fore som ale aj v pripade obycajneho zvacsovania pri asymetriach rozdielnymi implantatmi postrehla vacsinou nepsokojnost bab, ze prsia nemaju skratka rovnake.

nena1 a preco si vlastne presadzovala mensi implantat, povodny ti nesedel?

Diancheck

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Vcera som bola na konzultacii v BB, vybrali sme uz aj velkost implant. Rozhodovala som sa medzi 575 a 630 ml. Zvazujem este len predsa ze to dam na 630, viete mi poradit, resp. poslat foto ak niektora mate taku velkost? dik

Nena1

Stefani
gratulujem! Ja som tiez, sice koli svojmu problemu citala rok rozne zahranicne fora a odpovede doktorov. Hlavne v usa. A tiez som sa tam casto stretla aj s nazorom dvoch operacii na takyto problem. Lenze mna sa to netykalo. Dufam, ze budes max spokojna. Prajem bezproblemovu rekonvalescenciu. Super, ze si sa ozvala ;-)

Stefani

zuzka forum a Miska82
ja som mala podobny problem. Asimetria a "ovisaky" :). Tak som bola na viacerych konzultaciach, kde som si vypocula aj rozne postupy, upravy a jedna varianta bola aj taka, ze rozna velkost implantatu+odstranenie prebyt. koze v jednom zakroku. No nakoniec som sa po vysvetleni preco 2 zakroky rozhodla pre mastopexiu a potom augmentaciu. Obidva zakroky vedia robit, lebo doktorov do toho tlacia pacientky z financneho a casoveho hladiska, ale je tam riziko roztiahnutia jaziev pri modelacii.
Ja som dola pred rokom 23.1. na mastopexii a ked som si po tyzdni na prvom prevaze uvidela vysledok skoro som omdlela od radosti. Take "formicky-babovecky" mi vyrobili ze as. Jazvy sa mi uzasne zahojili, ze ked som bola v decembri na gynde na kontrole si to doktor vsimol iba na jednom prsniku. Augmentacie som mala naplanovanu uz na september, ale ja som chcela radsej v zime a tak som bola teraz skoroaz po roku, 8.1. To so vysledok este nevidela lebo som len 8. den po.

Nena1

Miska82
tazko radit. Skus konzultacie u roznych doktorov. Za to nic nedas a urobis si zakladnu predstavu. Dievcata, ktore su uz dlhsie po opke a su spokojne, sa tu uz malokedy vracaju. Ale vacsina je spokojnych :-) Z tych par pesimistickych prispevkov si zase nerob tazku hlavu. Nie kazda praca sa vydari ;-) To je riziko kazdeho povolania. Bohuzial...

Miska82

Este som zabudla dodat, ze rozdiel medzi prsiami je mozno 1,5 cisla, obidve maju rozny tvar, aj bradavky su roznej velkosti.
Povodne som chcela ist co najskor na konzultaciu, aby som mala co najskor aj termin, lebo v polovici maja uz musim byt fit. Obavam sa ale, ze to asi dovtedy nestiham, nechcem sa s vyberom lekara unahlit.