Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Wenushka,áno,má gule,ja mám 3 známe,ktoré boli u Pikulu-všetky majú gule a sú fakt top :),mne ukazoval aj album so svojou robotou a ja som mu presne ukázala čo chcem :),takže ja nepochybujem o jeho výbere,aj ked som chcela ísť do anatomov,ale nemám žiaden základ,tak mi povedal,že bradavky by mi ťahalo do zeme :))

wenushka

Doka

Ja som vysla z ambulancie tak som tam zazrela nejaku pani s manzelom.No ale ja rozmyslam ze ci som si nemala dat anatomicke miesto tych gulatych lebo sa bojim ze to bude vypadat velmi umelo ako take 2 gule. Ked pozeram fotky tak daktore maju pekne a daktore nie. A ta tvoja kamaratka ma gulate? Strach mam aj ja a tiez dost velky ze ako to budem zvladat juj

doka

wenushka,
jasné,ja som úplne popletená-v utorok :),ja ked som bola,tak tam boli 2 kámošky,jedna pani a potom ešte jedna s manželom :)
Myslím,že sa nemusíš báť veľkosti,kámoška má 154/46 a má 390ml a nezdajú sa mi mega-úplne v pohode...Ja som dnes objednávala implantáty,takže už nemôžem cuvnúť :),ale strach ma berie ale že mega veľký :(

wenushka

doka

Bola som s kamaratkou ale ešte jedna baba tam bola tiež s dakym. Ja mám msť 375 ml guľate vysoký profil a už mam dosť strach a stále rozmýšĺam že či to na mne nebudu 2 veľke gule lebo ja mám len 48 kg a 164 cm čo mysliš?

frida330

Ahojte baby...necitala som vas dozadu,co ste pisali...preto sa chcem opytat,ci nemate referencie na mudr.Belovica z ULK?