Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ennie

Tetunica
Teraz 225...ano aj vtedy som bola u neho a vobec sa nezmenil je stale taky isty,milí doktorík. Dokonca aj sestricka je ta ista Radka a aj pan na recepcii a platila som 100e lebo mi robil dr.Marsal aj znamienka. Ale konzultacia stoji od 20-30eur.

tetunica

Ennie
Ahoj. Tak to je dobre ze este nemusis menit.
A kolko ml mas teraz? Vtedy si bola tiez u Marsala ci?
Doktor bol aky v poho?
Este sa chcem spytat kolko si platila za konzultaciu?

marikamarika

Bittersweet

Cuculka dreny nemala, vraj jej nebolo treba ale kocka co s nou bola v ten den ta mala..
Jj sak dufam ze secko bude oki somnou mocove su na dlhe lakte vzdy sa to vlecie s liecbou takze len preto ma chyta mierny stres..tak dlho som sa na tie prska tesila..

bittersweet

cuculka,tomyum1 dr.mi povedal, ze dreny dava vzdy (ja som rada), ale nechapem, Tomyum ty si spominala, ze ti nedal. ty si ich mala cuculka?

bittersweet

marikamarika dovtedy budes uplne fit a antibiotika ti mozno ani neda, mudrejsia budes po vysetreni. ale tak ci tak, do 27 je to vela casu! ja by som sla najradsej zajtra! inak dr hovoril ze aspon 2 a pol tyzdna nic nedvihat a ruky dvihat maximalne do urovne ramena, kokos!:)

sashinka to som sa neopytala ako je to s tou projekciou, kolko cm, prvy krat mi to vysvetloval, ale som zabudla. aj tak si to neviem predstavit takze som povedala ze je to na nom!:) nech je to decentne.

henka88 ozaj dr.mi potvrdil ze mentor je mierne tvrdsi oproti polytechu, ale zalezi od pacientky, pre ktoru je co vhodnejsie.

peta79

sashinka1985
ja som to tiež v pohode znášala a aj znášam,čakala som väčšie peklo. Len spanie na chrbte je pre mňa utrpenie,lebo ja od malička spávam na bruchu:-( som tiež úplne samostatná,včera som dokonca prádlo vešala a vysávala...ale tak všetko robím tak opatrne,nesílim sa,lebo predsa len treba mať prsia v kľude,aby sa nepoškodili. Jasné,napíšem ako som dopadla :-)

sashinka1985

Peta79
Ja som nejake bolesti nemala, ale dva dni asi mi dost busilo srdce, ale to asi stres cico. Uz jedobre, obleciem sa, vstanem sama,ani chrbat tak neboli, kazdym dnom je to lepsie a lepsie.prsia som si videla len dvakrat aj to na pat sekund asi,tak sa tiez tesim, ked si ich riadne vyobzeram v zrkadle.:-)tak nechsa nam to pekne hoji a daj vediet, ako ti dopadla kontrola

marikamarika

Babule

Inak otazka, mam teraz asi zapal mocovych..idem dnes k urologicke s tym..len na to sa tusim davaju len antibiotika ako dlho pred opkou uz nesmiem nic brat aby som mala ciste vysledky z predoperacnych? Opka je 27.2. To by mohlo dovtedy odozniet aj lieky sa vyplavit nie?

marikamarika

Bittersweet
Super moja tak som rada ze si spokojna a mate v tom uz jasno uz musime len vyckat a skrtat dni v kalendari :)

peta79

katuss25
kým máš chrastu,tak tú si potieraj repíkom,až kým ti neodpadne a nebude už len jazva... ja som v minulosti používala a budem ho aj teraz používať:Dermatix-silikónový gel