Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Henka
Treba absolvovat viacero konzultaciek a vybrat si dr na zaklade aj dobrych skusenosti od inych pac, ale aj vlastneho osobneho pocitu, ci je dr precizny, venuje sa detailom a vsetko je ochotny vysvetlit. Musi ti byt aj osobne sympaticky. Tazke rozhodovanie je to, drzim ti palce :-)

henka88

tomyum1

tak, myslela som, že po konzultačke budem mať jasno, čo chcem, koľko dáme, ale práveže mám komplet veľkú dilemu. Každý doktor má očividne iné postupy a kvality, už to aké, si každá sama zodpovieme alebo zistíme. Jeden dr. ma pomeral takmer od hlavy po päty, druhý už menej, jeden má jasnejšie predstavy, druhý pomenej :D Ako odborníci sú asi všetci, ale tak keď chcem vedieť, koľko môžeme dať, tak to majú presne vedieť a nie len uvažovať, keďže určite si to vedia lepšie predstaviť oni ako my a vedia to zmerať. Ja som od jedného dr. rátala s tým, že môže do mňa ísť od 350-450 ml, ale druhý mal zase iné, menšie predstavy. A tu predsa nejde len o to, čo chceme, ale o to, aké má naše telo možnosti. Rovnako čo sa týka značiek, keďže mám tenšiu kožu, potrebujem aj niečo mäkšie a jeden zastáva takú značku, druhý zase inú. Takže vôbec neviem ani v tomto, že čo by som si mala teda dať.
No a nakoniec, jeden dr. si všimne moju hoci nie veľmi veľkú odchýlku, ale predsa a druhý vôbec nie. :(

henka88

sashnika1985

Mne skúšal 330 ml, ale sa mi zdali také akurát, také prírodné prsia, asi by nebolo vidno, že mám spravené a potom 390 ml, tie mi prišli fajn, ale dr. vyzeral, že je to veľa a keď som sa pýtala, aké máme pri mne možnost, tak mi ani nepovedal. Neviem, či sa to dalo určiť z jeho meraní :) Lebo dr. predtým mi povedal rozmedzie 350-450, a ja som teda predtým uvažovalo okolo tej 400 a zrazu 330, tak som sa zľakla, že či len toľko môžem. :( Tak som zmätená, hore mám tiež tenšiu kožu, tak sa aj bojím, že či by mi to bolo vidno alebo prečo. Lebo však ty si rovnako vysoká, ja vážim ale 55 kg, čiže mi aj rebrá vidno a hrudník mám široký 75 cm. Tak podľa čoho to ako dávajú? A akú máš šírku implantátu a dala si si mentori? Mne sa zdali polytechy prijateľnejšie, a to nezávislé, lebo som nevedela, ktoré sú ktoré. Ale dr. pracuje radšej s mentormi, tak ja fakt neviem. :(

katus1

ennie

ahoj,nizsie si pisala ze dr ti vyberal znamienka.To ti vyberal pocas operacie prs? A potrebovala si vysetrenie od koznej, alebo aj nieco ine? Pretoze tiez sa chystam na zvacsenie prsníkov a medzi nimi mam take vytrcajuce znamienko, ono je dost male, lenze teraz ako kojím tak maly mi ho palcekom sucha aj nechtikom obcas zadrie, tak radsej by som ho dala von.A tiez som uvazovala ci by mi to rovno dr spravil uz v jednom.Len neviem ake vysetrenie k tomu treba este ? Dakujem

tomyum1

Bittersweet
Tak hovoris ze mudr dnes nemal naladu? Dobre ze som mu nevolala:-)
Aj ste teda uzavreli vyber implosov? Co ste vybrali?

henka88

engie77

ahoj, ja som ešte nekojila, tak ja mám taký prsný základ, ktorý moc veru nenarástol :) Len ja vážim 55 kg, čiže hore mi je aj dosť vidieť rebrá a pod. mám tenšiu kožu. Len doktor sa nejako nevyjadril koľko môžeme dať. Videla som 330ml na seba, to sa mi zdal taký prirodzený priemer a potom 390 ml a tie boli väčšie, ale brala by som ich. Len ja som chcela počuť od dr. že do čoho môžeme ísť, ale nepovedal mi presne, tak neviem. So značkou si spokojná? Ja síce rozmýšľam na mentormi alebo polytechmi.

slniecko83

sashinka1985

Vysledky mam v poriadku a predoperacne uz mam uzavrete tak som rada. Ale nerada som ze zas nieco namna lezie. Moj syncek je chory a to sa u nas vzdy tak koluje choroba katastrofa dufam ze na to nezlozi. Tak super prvu kontroly mas uspesne za sebou. A som rada ze to zvladas po opke docela v pohode

bittersweet

Henka88 a idem k dr.Paliatkovi, viac mi vyhovoval terminovo, ale aj Trska velmi zaposobil! Ja mam inak z toho celeho velky strach, vzdy ked sa pre nieco rozhodnem zrazu pochybujem, ci som urobila dobre.

slniecko83

peta79

tak dovolala som sa a su na Novamede. Sestricka mi povedala ze to je neseriozne on nich ze zavadzaju pacientov ked hovoria ze tam dr Cerven nepracuje. On tam robi teraz sukromne.