Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Sashinka

No super takze vsetko v poriadku tesim sa s tebou, mne sa aj mari ze on spominal ze stehy davaju take co sa vstrebu ale nebola som si ista...uz sa tesim na foto :)

marikamarika

Lenkalili
S tou koselou skus klasicky tesco...ja som nasla tam ked som bola tehula tiez trebalo do nemocnice rozopinaciu a vyuzijem tu istu aj teraz :) za par eur najdes pekne slusne ale aj s deckymi motivmi

peta79

sashinka1985
ako vidím,tak to tiež celkom dobre znášaš :-) už len nech je lepšie a nech je všetko ako má :-) som zvedavá na tvoje foto... Ja som bola u dr.Červeňa,min.týždeň vo štvrtok..na kontrolu idem po 10dňoch...prsia som si ešte nevidela,lebo som si nedala dole tú pooperačnú podprdu,nemôžem do kontroly... tak som strašne zvedavá,aké sú :-))))

katuss25

kocky cim natierate jazvy po opke?ja som kupila contractubex gel tak som zvedava...

titen:pojdem i ked sa mi nechce:-(je toho nejak vela poznas to..tak ti prska podrastli??stale sa usadzaju vsak?mas aj ty pod zlazou?ja mam lave stale opuchnute i ked uz krasne maknu a prave uz sadlo dole lave strajkuje a tie modriny otras nestracaju sa a ked tak pomaly

tomyum:ako modrinky?miznu?ako ti je?pooperacnu asi nosis stale vsak?ja mam taky pocit ze ju nedam dole nikdy:-)

deed:citam aka si spokojna super som si spomenula ako si mi hladala clanky o antibiotikach:-)zlata som sa nasmiala i ked vtedy mi to prislo ako koniec sveta:-) ake mas kosiky?nosis aj sportovu?

sashinka1985

Bittersweet

Super, ze uz mas vybratu velkost aj znacku. Budes mat skoro uplnu velkost jak ja, 295 a 330 mentor je skoro na vysku rovnaky. Len ty budes mat vysoky profil aja mam stredny plus. V tom profile sa moc nevyznam.ja som mala projekciu 4,9. A ty mas aku?

sashinka1985

Lenkalili

Taku sexi koselu tazko kupis:-) ale zober si nejaku koselu volnu na gombiky ak mas. ja som bola v nej, nemala som nervy zhanat dlhe pyzamo co ma gombiky.

Kedya kde mas termin?uz som zabudla.

peta79

Lenkalili
A kam a kedy ideš na opku? No keby mi Dr. nenavrhla,že mi tie vyšetrenia urobí v rámci preventívky,tak by ma to ani nenapadlo.Jasné,čo si v tejto dobe nezaplatíš,nemáš :-(