Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Henka88 ty si zrejme rovnaky pripad ako ja co tak citam, tiez som behala po konzultackach a zvazovala. Ak to tu nechces rozoberat napis mi na mail, bittersweet@centrum.sk, mozno si vzajomne pomozeme a ja ti opisem svoje dojmy z konzultacii. I

sashinka1985

Henka88

Moja, ja som dost vysoka, 176cm, vazim 63 kg, obvod pod prsiami 74 a zaklad som nemala vobec ziadny. Ledva 80cm cez prsia.

Mrzi ma, ze si nemala dobry pocit z tej kliniky. Bola si tam sama?

henka88

Dievčatá, ako to je s tými veľkosťami impl. Kukám si fotky a niektoré kočky, čo majú 500ml, tak ich prsia vyzerajú dosť malé, ale keď ja mám len 390ml tak som mala dosť bomby. :) A to som vysoká 175cm, obvod hrudníka pod prsami 75cm. Tak teraz vôbec neviem, aké si mám vybrať :(

henka88

sashinka1985

super, že všetko v poriadku, no škoda, že nám nevyšiel rovnaký čas. Inak ty si aká vysoká, koľko vážiš a aké si mala miery pod prsiami? Viem, že si mi to už asi písala, ale ja si to moc nepamätám. :) Čo sa týka konzultačky, asi napíšem o tom neskôr, lebo ma ani nebudú chcieť zoperovať, keby si to náhodou prečítali :D Ale až také zlé to nebolo, ale čakala som naozaj viac :(
Takže mám dilemu, ale o tom naozaj neskôr...

Bittersweet
ty sa chystáš k tomu Trškovi alebo k inému, nejako som zabudla, koho si si vybrala. :) A ja zase len zvažujem, čo spravím, ale ako som už napísala, radšej o tom napíšem neskôr...

bittersweet

Tomyum1 ja som sa ho uplne zabudla opytat na asistenta, ale sak to len pre zaujimavost:) keby tam bol vsimla by si si ho. Znie to logicky ze opuch, ked to mas zospodu, ale verim ze ta to irituje. Vytiekol jej silikon?! To znie brutusne! A mala normalnu kvalitnu znacku, resp nejaky stary typ este?

Marikamarika drzim palce nech si rychlo fit! Ja radsej chorobu ani nepripustam.

ennie

Tetunica
Nieco podobne ako ty....161cm ,45kg,70 pod prsiami a vtedy ked som nemala implose som nosila A alebo B vatsinou B zalezalo od zn.podprdy...mam ES anatomicke a teraz mam podprdu B-C vatsinou z h&m podprdu mam C. Teraz povedal ze keby urobil modelaciu tak potom by mi dal okolo 275 viac nie ale ci gulate ci anatomicke ze to by sa rozhodol az ako by dopadla po roku modelacia ze ako budu vyzerat tak to sa potom doladi.

tomyum1

Katuss25
Ahoj moja krasne mas tie prska. Aj ja mam lavy dole vacsi, nechapem preco lebo mam rovnake impl a lavy prsnik mam original mensi... Asi este opuch? Neviem to posudit... Mam ist na kontrolu 28. tak uz sa neviem dockat a kazdy den rozmyslam ze zavolam mudr a opytam sa ho na to :-)
Modriny sa mi vstrebali asi po 3t, jedla som wobenzym a dost pomohol... (Este dojedam kupila som 800 tabl tak co s nimi :-)).
Mne kazal mudr mastit a prelepovat jazvy tak ked mastim tak nedrzi leukoplast :-))) davam aj silikonove pasiky-naplaste na jazvy.

Bittersweet
Pytala si sa ci bol pri opke este iny mudr? Myslim ze nebol. Len anesteziolog. A dreny som nemala lebo pri op som nekrvacala. Pani kt bola so mnou na izbe mala dreny. Jej ale vyberali prasknuty impl (vytiekol az do uzlin) nedavali ine. Az o pol roka ked sa zahoji.

tetunica

Ennie
A zaklad svoj si mala aky?
Ja mam 164 cm 48kg obvod pod prsiami 70.
Svoje prsia po dvoch detoch mensie A:( tak som zvedava co mi navrhne.
Mas gule ci anatom?