Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

deed

tak to je super :) že vyskúšal. Inak si a bola si so všetkým spokojná? dík.

bittersweet
ďakujem, opýtam sa, akurát mám dnes konzultačku, ale ako čítam, tak asi aj ty :)

Lenkalili

ach baby z toho našho zdravotnictva nemam slov...všade ťa len odbijaju, dr. povedal že ak pôjdem ku obvodnej pýtať lístok na predoperačné bude to zdarma, teraz idem odtiaľ ale pýtajú si zato peniaze, takisto sono si hradím...uplne zbytočne som chodila ku obvodnej čo namna pozerala ako na somara že na to idem...no comment...ale babulkyy už len týýždeň a 1 deň a je to tu :) Dúfam že výsledky mi vyjdu ok, to ste boli aj na rentgene pluc??

marikamarika

Bittersweet

Tebe cuculka dodava kuraz tu.a mna vytaca vzdy ked sa na nu pozrem...a najlepsie ked mi vleze do mojej skryne a vytiahne nieco v com sa citim dobre a narve si to na tie svoje dve bomby..no tep 580!! ;)))) takze mas este dnes konzultacku no super tak daj vediet potom ze co a ako...

deed

henka88

ja som to mala u racza ze v den opky mal dva druhy implosov rozny profil a pytal sa ze ktore teda chcem, tak som mu povedala, ze to necham na neho nech sa rozhodne on, co bude podla neho lepsie ... a on povedal, ze vybral nakoniec vysoky, lebo stredny plus bol nemastny neslany :))))

ivetka58

Matapazicka
Nebola som na slovensku,robili mi ich v UK,zijem tu a zdalo sa mi komplikovane ist na slovensko koli prsiam...aj preto sa mi dari celkom ich utajit,s rodinou som malo,i ked sestra si vsimla zmenu ale neopytala sa ma na rovinu ci mam silikon ani ju to nenapadlo,tak som sa nepriznala :),inak som bolestii ako take nemala.isla som z nemocnice 5 hodin po operacii,cesta bola super este som bola nadopovana liekmi,potom som si dala tabletky od bolesti len dve noci cez den ked som sa nehybala nic mi nebolo.problem bol s lezanim tak som si naukaldala vela vamkusov a spala som skoro po sediacky,vstavanie mi robilo problem a keds om isla prvy krat do sprchy som si didky drzala aby nespadli,zdali sa strasne tazke...mam tazku pracu manualnu tak som si dala veget az 2 mesiace ,myslim ze mlade baby to znasaju dobre,ja uz mam dospele decka

Matapazicka

Ivetka 58.
Ja sa to tiež chystám tajiť lebo to by bolo keby to vedeli. Mala si veľké bolesti u koho si bola

ivetka58

Matapazicka
Sorry asi lustis,neprecitala som a poslala ,vidim ze mi pismenka skacu,pisala som ze mam gulate ale nevypadaju tak,

ivetka58

Matapazicka
Ja som chcela 340 ,lekar ma nahovaral na 395. Ale nakoneic sme sa dobodli a dlaa som 365,nelutujem stacia mi,momentalne nosim podprdu 32d.ja som nechcela moc velke,snazim sa to pred rodinou tajit ,zatial sa mi dari...nechcela som a ani nechcem pocuvat ci som normalna a bla bla