Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

henka, ja mam gulate, povodne som chcela anatom, ale ked som sa vyzliekla, povedal ze mam pekne gulate prsia, ze skoda davat anatomy :)))) a mantor som vybrala hlavne kvoli tej zaruke na kaps.kont.
takze neviem ti povedat, ze ake su anatomy, ale prsia mi celkom pekne maknu, tak som spokojna, buduci tyzden mam 22.kontrolu tak uvidim, co povie :)

henka88

tomyum1

:D rozmýšľam, že by som ešte jedného mohla ťa podľa toho sa rozhodnem medzi tými dvoma :D alebo budem ešte viac nerozhodná. Každopádne sa potrebujem rýchlo rozhodnúť a neviem, že ktorý dr. kvalitný dáva tak rýchlo termíny, lebo na tieto som si dosť čakala, tak to možno nebude možné. Ale určite sú dobrí obaja, len keď každý vraví iné, kto má potom vedieť. Ráno múdrejšie večera :)

henka88

marikamarika

mne nepovedal tú hornú hranicu, tak ani neviem, či tých 390ml je moc. Ale keď som si skúšala to prso, tak to bolo dosť objemné a že to by bolo tak menšie C, tak tých 330 ml mi príde ako márnenie času :D a bolesti

henka88

deed, marikamarika

a dávali ste si/dávate mentori? Lebo mne sa zdali tie polytechy anatomy také príjemnejšie na dotyk, aj konzistenciou a boli mäkšie podľa mňa, ale zase boli také iné rozmermi. Tak veru neviem, ktorú značku. A ďakujem za rady, aj ste ma trochu povzbudili. Deed nemáš náhodou link na tie rozmery, ak nie nevadí, pohľadám. Ďakujem. Mne hovoril o 12,5 rozmere šírky a tiež VP.

deed

katuss

moja, nestiham citat ani pisat, len obcas, mm bol na sluzobke tak ja sama sd voma chalanmi, no kocurkovo niekedy a hlavne ziadny cas...

mam sa inak fajn, uz ma nic neboli nastastie, nosim sportovu podprdu cez den, kupila som znacku huber(nieco ako triumph) za 36e a velkost 80D
inak podprdy dam tak 75c aj d podla tvaru a niekedy aj 80c ak nie je velmi siroka....ale snazim sa este kosticove nenosit, lebo potom ma bolia prska, nieco na sposob gravitacie :D

a ty sa ako mas?

tomyum, a ty uz si dufam bez modriniek uplne, musim aj foto ceknut a nejake este pridat:)

marikamarika

Bittersweet

Tak som po a nejsu to mocaky mam cistu na vajecniku cize Zajtra gynda ale zas neni to taky problem co by mohol ohrozit opku..:) ak by ti nevadilo ja si tiez ulozim tvoj mail kedze sme spolutrpitelky ze by sme pokecali este :)

marikamarika

Henka

Moja z toho co si popisala presne viem ktoreho lekara k comu zaradit..trn dnesny on je taky js by som to nazvala tak ze skor za prirodzenost, on ma ten svoj ideal prirodzenosti u kazdej zeny ktoru si pomera a snazi sa ju viest touto cestou, mne tiez ako prve povedal ideal 350 zmesti max 450 ale dohodli sme sa nakoniec na 485 s tym ze to budu anatomy a preto by mali vojst, jasne mi vsak povedal ze podla tabuliek uz som cez ale moje telo znese, koza je ok zaklad daky mam..nevesaj hlavu...skus s nim este troska pomailovat a ak sa s nim neszijes tak ries ineho dr...dolezity je hlavne pocit z dr musis mu na 100% doverovat zverujes mu svoje telo do ruk

deed

henka

tak ti poviem, ze racz je zastanacom skor prirodzenych prs, aj ked na mne viem povedat, ze ked som mu navrhla ze chcem 350tak mi povedal, ze to zavisi od sirky prsnika...

takze NEJDE AZ TAK O VELKOST HRUDNIKA AKO O SIRKU JEDNOTLIVYCH PRSNIKOV....na to ma kazdy implos tabulku a tu si vieaj najst na stranke vyrobcov, kde je sirka implosu ...cize napr ja som mala 12cm sirku prs a implos je ideal 11,5cm aby nepretrcal, velkost sa poto, koriguje profilom, preto mi dal nakoniec vysoky lebo robi vacsie tie prsia...takze asi tak :)))