Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

cayman

ahoj, píšeš že si práve chorá, takže myslím že to môže mať velký súvis s bolesťou v prsníkoch, môžeš mať z choroby navreté uzlinky,preto by som to dávala za príčinu tomu...počkaj kým vyzdravieš a uvidíš či to postupne odoznie, alebo bude pretrvávať...

cayman

Ahojte baby roky som tu uz nebola, barbora10 chodis stale? :) ty si bola taka stalica. Mam 2 otazky aky je link do galerky, heslo som nasla, ale stranku nie a druha, kvoli ktorej som prisla, stazoval sa uz niekto na bolest prsnika 3 roky po opke???
Uz 4.den mam bolesti , nic nieje vidiet a kedze som chora nemozem ist ani hned k dokimu sa ukazat a kazdym dnom som viac zufala :(((

bittersweet

Marikamarika nejako to uz snad s podporou rodiny dame, len nech to ide hladko:) inak ja som mimo z tych tabuliek, som do toho nakukla a teraz vlastne co, ked mam pod prsiami 11,5cm, mozem to korigovat uz len roznymi profilmi, ale to by znamenalo ze moje maximum je nejakyxh 345ml pri mentore, to sa mi nezda:)

marikamarika

Bittersweet/deed

No akoze moja presne aj ja si chcem troska dopriat, vsetko davam malej cely svoj zivot tak si myslim,ze mam troska narok na skraslenie..a ja uz s nou trenujem teraz...nedviham ju tolko na ruky, snazim sa jej vysvetlit ze ma dve krasne nozicky a ked sa pyta bud si k nej sadnem na zem aby ma mohla objat alebo skusam ju odputat na nieco ine..chodime po stvornozky tancujeme atd..no ale aj tak to bude asi zaberak osobne sa spolieham hlavne na manzela ze mi pomoze ;)

bittersweet

Deed dakujem! No ja sa podla toho zariadim radsej nic neriskovat, maly sice nie je nejaky extremny, ale predsalen ho treba este casto dvihat a uz terz ma 11kg. Dcerka ma 3 tak to je uz pohoda. A kedy si ty zvladala uz bezne veci okolo deciek a prve dvihacky?

marikamarika

Henka88

Po tristopatdesiatom maily mi dnes napisal ci nedojdem ze si to este osobne doriesime tai buduci piatok mam este konzultacku..chudak musi byt zo mna na nervy :) furt ho otravujem...no u mna to bolo tak,ze tiez mensie mensie az sim si sama pretlacila vacsie a teraz co mi pisal,ze dalo by sa aj to..takze uvidim co konzultacka este..dobry dr je este paliatka, ten robil segru..

sashinka1985

Henka88

Viem, ze si trochu sklamana, lebo nevier teraz co a ako. Ja som nemala s kym porovnat, lebo mne hned sadol Racz. A mas pravdu, onma rad prirodzene prsia, aj jeho prace su take, prirodzene a ziadnebomby. Ak chces ist este k nemu, tak sa ho este raz riadne na vsetko popytaj. Alebo mu napis email este pred dalsou konzultackou. Cosa tyka sirky implantatu, tak mam 11,5cm. A mam mentor. Mne povedal, ze oba su kvalitne, zemozem aj takymat aj taky, ale kvoli zaruke som vybrala mentor.

deed

Bittersweet
Ja som tiez bola zvedava hlavne na dvihanue krpcov lebo 2a3 roky to je celkom vaha a racz povedal ze prvych 7 dni je uplne dolezitych nedvihat, lebo tolko trva kym sa "prilepi" implos k miestu, ale idealne dva tt nedvihat, ze ked sa neda tr, treba dvihat cez chrbat cize nezapajat prsne svaly ale predklobit a tak dvihnut :)
Dufam ze som ti trosku pomohla :)

bittersweet

Marikamarika cysta veru prsia neohrozi, drzim palce nech sa to aj s tou vyriesi hladko, niekedy aj sama zmizne. Diky za maila, veru budeme si pisat!:) inak dr ze dva s pol tyzdna nic nedvihat, chudatko moje male! Trochu mam vycitky, ze idem do toho ked ma len 16mesiacov, ale na druhej strane chcem konecne po dvoch detoch urobit nieco aj sama pre seba.

bittersweet

Tomyum1 330ml vysoky profil, ja som drobna, takze myslim ze na mne to bude dost. Dr mi naznacil, ze napr v cechach by so mnou ziadne velkosti a znacky opatovne nediskutovali, ze na slovensku to chodi inak, bol mily v zasade, ale stale to malo ten podton ze "nezdrzuj". Dufam ze to bola nahoda.