Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

ahojte ... ja idem 4.3. na augmentaciu. BB , dr. Červeň . Budú anatomy , 410ml , pod sval pri výške 166cm a vahe 55kg. Som už aj rok po mastopexii /uprave prs/ , takže mám vraj výborny zýklad na dokonalé prsia , :D - tak som zvedavá ... Budem mať dva zákroky v jednom /pri jednej anasteze / Druhá plastika bude : plastika stehien , povytiahnutie a zredukovanie poklesnutej kože po velkom úbytku váhy. Ako sa to blíži začínam mať strach ako to zvládnem ... dvojnasobnu bolesť a hlavne paralyzovanie hornej aj dolnej časti tela . No , bude to masaker . Keby sa dali tak tie prvé dni prespať. Liekmi som už zásobená , od boelsti budem uživať Zaldiar - je to kombinacia tramadolu a paracetamolu . Je tu niekto kto mal zároven s augmentaciou aj inu opku ?

mahulienka

tina691976
dakujem:), pozrela som tvoje foto a suhlasim so Susy, si cerstvo po op., budes mat krasne prska len potrebuju cas, modrinky, opuch... vsetko po case zmizne a budu tip top:)
Matapazicka
ano mam anatomicke;)
marikamarika
tusim ,ze je z NY 75/D, tu foto mam tam uz dlhsie tak som si nie ista, ale teraz kupujem v Esotiq 70/E a tie sadnu najlepsie;)

marikamarika

Susy, Tina, Mahulienka

Naozaj nadherne prska, strasne Vam to sekne vsetkym trom. :)

MAHULIENKA
Chcem sa opytat aku mas teraz velkost podprseniek a kde kupujes? Na novrj foto mas strasne krasnu, tu ciernu ;)

Susy1982

Tina
dakujem pekne, foto nie su ostre= starsi mobil tak preto...prave vidim ze aj ty si poslala foto po op,tvoje povodne boli pekne a tieto su krasne este sadnu, odpuchu a budu ako z rozpravky...

tina691976

henka 88
som rada že už to máš aj ty za sebou teraz len prežiť prvé dni a bude fajn ja som 4 den po opke a varým periem som v pohode čo nevládzem nespravým tak sa len šetri oddychuj teš sa moja gratulujem knovým prsiam zvládla si to to je super

marikamarika

Henka88
Moja gratulujem k novym prsickam, som rada ze je vsetko ok, a ze to pobolieva len troska, neboj horucava a tocenie hlavy ustupi, asi ti len doznieva anesteza, to sa stava..a to ze ti tieklo do drenov viac je dobre o to menej ti opuchnu a rychlejsie sa zahoja, nie je taky tlak na jazvy a preto je ajensie riziko zapalu..(mam nastudovane) :)
To s tym stekanim ti neviem poradit ale zas keby si citila stekanie krvy takto vyrazne videla by si to to by totiz muselo byt dost velke mnozstvo krvy aby si ho citila ako stekanie a hned by ti to presiaklo..aspon ja ked som to tak citila po porode este na sale ze mi nieco steka po nohach tak lekarku skoro slak trafil kolko krvy zo mna islo.
Tak staci asi kuk do zrkadla a uvidis ze je to oki :) drzim palce na skore uzdravenie