Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ahojte poslala som fotky do galerie, ja ten rozidel vidim dost jasne,ani netusim ci toto sa este zmeni. 2mesiace po opke mi lekar povedal ze to bude dobre, ze jeden sval som asi viac pouzivala ako druhy a ze prave to sposobilo ze prsniky niesu v rovnakej urovni. ja tomu nechcem verit, ze tato chyba sa neda odstranit. velmi sa tesim ze mam nove prsia, akurat ze ked ich vidim bez podrpsenky som z toho nestastna
Susy1982 uz som raz posielala foto Svehlikovi potom som isla na kontrolu vtedy povedal ze to je v poriadku, ze to nebude tak vidiet. ja som v zahranici, nemozem iba tak hocikedy ist k lekarovi, je vsak mozne ze sa tam dostanem o tri tyzdne. tak som zvedava. na pripadnu reopku ani nemam peniaze, inak to vsetky zeny si platia reopku sami??? myslim, ak teda nieco nevyjde a reopka je potrebna,lekar nehrani nic? asi blba otazka,ale fakt je to vela penazi okrem toho vsetkeho cim treba prejst

Susy1982

Angie77
mysli sa tym iba zubna proteza ,kt.si pred chirurgickou op treba vybrat aby bol zabezpeceny dostatocny pristup na zavedenie intubacie cize tej trubicky co vedie cez usta do priedusnice ,ked clovek je mimo vedomia aby mohol co najbezpecnejsie dychat...takze preto sa pytaju na protezy,ale na tie zubne,Pokial neoperuje srdce al.nejaky iny hlavny organ ,nemusis spomenut implose,hoci ja by som to pre vnutornu istotu povedala.Pevne verim ze to doppadne dobre a coskoro budes fit.

Assabloy
z tych foto je evidentne vidiet je prsia nie su v rovnakej vyske,su peknucke to je pravda ,mozne ten jeden prsnik klesne casom,ved do roka od op to neustale pracuje,meni sa.Skus poslat foto lekarovi ,co na to povie,mozno na to bude logicke vysvetlenie,lebo aj ja som podobny pripad ako ty ibaze po op moje prsia su v jednej rovine ,nie su rovnake velkostne ale velmi podobne a mne to vyhovuje u teba to je trochu ine,uvidis sama ako sa to vyvine,snad to bude dobre..

Luky2112

Baby,za 5 dni mam ist na predoperacne a dneska citim hrdlo (mam choreho maleho),co by ste mi poradili aby som bola fit?beriem aj C-ko a nie dlho...diiiiiky ;)

angie77

henka88

jéééé, pozerám, že už to máš aj ty za sebou :) tak gratulujem a prajem rýchle zotavenie..neboj tie stehy ten nápor vydržia, pálenie a štípanie v mieste jazvy je normálne, ved to tam je všteko narezané a teraz sa to spája, to prejde, akonáhle začne svrbiet tak je už dobre :)

tina691976

henka 88
ja som fungovala užna klinike sama ale ja dobre znášam bolesti aj po cisárskom som šla sam do sprchy čo u druhých bolo nemožné a mám to pod žlazou, pod pazuchou to vraj bolí viac to som len počula ja cítim len ten opuch a také mravčenie v prsiach a neboj to je ešte príliš skoro každým dnom to bude iné ja som sa najhoršie cítila ten tretí

cukricka

henka88

blahozelam, ze uz mas po, ako to zbehlo :) rany ked palia asi sa skor hoja. ja som mala strasne palenie hlavne vlavo pod pazuchou, a to pri dvihani sa z lahu a pri lahani. po par dnoch to preslo. a potom ma skor palilo ked som sa dvihla a silikon sa akoby zosunul do spodnej casti tak ma to palilo minutu a potom preslo. chudak telo sa musi spamatat z toho soku :) drzim palce nech sa vsetko pekne hoji a bolest prejde ;)

henka88

all
dievčatá po OP, ked puchnu prsia, tak tie stehy to vydrzia? lebo ja citim po opuchu hlavne tie rezne rany, tie ma dost neprijemne palia, tak sa bojim, ci sa im nic nestane.

henka88

tina911976
a ty mas pod sval alebo pod zlazu? tak to sa mas super ze si takato funkcna, ja mam velmi velke problemy s kazdym pohybom, ja sa ani vysmrkat nemozem :D

henka88

marikamarika
tak nemam nikdy ziadne skvrny :) tak asi je to len pot, ale cloveka to vystrasi, este ked sa nemozem poobzerat. mne sa toci hlava aj dnes a je to asi z bolesti, lebo ako zmenim polohu tak riadny uder, ze sa mi az hlava zacne tocit :) no a prsia mi uz puchnu velmi, a teraz ma vlastne bolia hlavne tie rezy,co je dost neprijemne :( uz nech to prejde.

tina691976

angie 77
dakujem viem aké je to ísť do toho v tomto veku ked kukám tie mladšie ročníky ticho závidím ja som tu možnosť nemala a už nie tu finnačnu tak aspom teras som si to mohla dopriať a aj tá mahulienka je užansne krásna žena ticho závidím v dobrom