Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

ahojte baby....ja idem na Opku 27.3 ku Raczovi...nejdete v tento den niektora tiez?

stale pisete ako vas tie jazvy palia a bolia a ja idem byt operovana cez dvorce tak to nebude este horsie kedze bude na to priamo tlacit ten korzet?

chcem sa vas este popytat gelove nechty ste si dali vsetky poctivo dole?a co solarko po akej dobe sa moze zacat chodit po opke?

doka

MIMAH,

čítala som,že si to absolvovala 2x v BA a nie si moc spokojná-prečo ak smiem vedieť....Dakujem za odpoved

cukricka

all

natierali ste si jazvy aj ked ste mali este chrasty? napr framykoin alebo baneocin. ci radsej pockat kym odpadnu a zacat potom s kremom na jazvy? dakujem

doka

Lauritania,
tak ja som bola na opke 5 hodín-ale bolo to spojené-teda v jednej narkoze 2 úkony.Na sálu som išla 7.00 a zobudila som sa na izbe o 16-tej-úplne v pohodičke bez bolestí :).Prvý krát som sa postavila o 18-tej,ale viac ma boleli prsia ako stehná,čo dnes po 4 dňoch je presný opak-viac ma bolia stehna ako prsia :),ale dá sa to vydržať.Pre mňa najhoršia vec-tie nohavice-otrasné :(-ja s nimi neviem ani na WC,takže stále ich rozopínam,čo je dosť bolestivé a doktor mi povedal,že ani nie veľmi dobré,pretože prvé dni by sa koža mohla zrolovať a efekt by bol strašný,ale ked nejde,tak nejde.Včera som bola na kontrole,takže stehy zo stehien mi vyberie 1 marcový týždeň-ináč je to dosť opuchnuté a spodky nôh mám naliate ešte aj dnes.Určite neľutujem,pretože výsledok tak ako hore je veľmi viditeľný aj dole a tiebolesti ??? Pri predstave na leto-suknička a triko-hmmmmm zanedbateľné :))

jajakarinka

Kocky ja ked som bola na konzultacii u dr.cervena tak som mu povedala ze oba prsniky chcem mat rovnake ....lebo jeden mam vacsi ako druhy Tak mi bude vkladat 325 a 350 ....ale aj tak sa bojim ale ubezpecil ma ze budu rovnake ......ma tu niektora z vas rozne velkosti inplantatou.... dakujem za odpoved

assaabloy

susy1982
Super tak ti dam vediet, je mozne ze 12-13 pojdem k nemu. hned v pondelok sa objednam, velmi rada sa s tebou stretnem :)je mozne ze lekar chcel vyrovnat tie bradavky, co sa podarilo, ale implantaty mozno mohli byt rovnake, preto bol aj ten merac. uz som pocula ze asymetriu riesia rovnakymi implantatmi len profil sa tam potom upravuje. no uvidime co nato lekar povie

tina691976

asabloy
prsia máš krásne v podprsenke to nieje vobec vidieť ale tu asi ide o tvoj pocit ved opka nestojí málo máš pravdu ak ti na tom záleží asi pomože len pohovor s doktorom držím palce ale vyzeráš vnich užasne

Susy1982

Assabloy
viem ta pochopit , ale pokial lekar pochybil a je ferovy si to priznat v takom pripade je mozne ze reopku spravi zdarma co ostane na zaplatenie su nove spravne implose,ale to iba ked sa dokaze ze on pochybil.Ak ti to vyde prist do Ke ,bude rozumne za nim skocit...ja som tiez z ke ak by si chcela skocit na kavu nie je problem,tak ci ona drzim palce

tina691976

luky2112
skus kloktať repíkový čaj a uvar si zázvorovvý čaj a pokrájaj ho toam dostatočne pomáha pri nachladnuťí neboj zvládneš to to je určite aj stres držím palce