Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LoTina

jajakarinka, tina79

ďakujem za rady baby :-). Ja nepoznám žiadnu babu, ktorá má silikóny, teda aspoň o tom neviem :-), tak každá rada je pre mňa vzácna. Fakt som si myslela, že tie anatomické neurobia také pekné prsia ako okrúhle.

assaabloy

henka88
ahoj dakujem. no vyjadril sa tak, ze ten sval na pravej strane som pouzivala viac tak preto je to tak...ale implantaty boli rozielne, tak aj tu rozdielnost vidno. mozno bolo lepsie dat rovnake a asymetriu vyrovnat profilom. neviem. no jeho odpoved bola taka ako bola. pojdem za nim znova a uvidime co nato povie. a tie pocity co mas mozes byt pokojna vsetko je v poriadku, neboj sa, chce to cas odpocivaj zotavuj sa vsetko co pises je v norme, tie pocity, ci pichanie, ci bolesti to vsetko sa upravi tak mozes byt kludna :) drzim palce skore zotavenie prajem

henka88

all
kočky po OP, aj vam vo vnutri prs cerstvo po operacii nieco akoby behalo? niekedy ani nie pri pohybe, ale lezim si a zrazu si nieco vo vnutri robi taky okruh. :) zatial sa mi to robi iba v lavom prsniku. ja uz mam predstavy, ze sa to zle usadza alebo sa zalieva krvou alebo nieco pod.
a tiez ste mali na dotyk necitlive prsia? ja ked sa ich chytim tak ten dotyk ani necitim. :( keby to bolo tak aj s bolestou, tak nepoviem :)

henka88

assabloy
na tych posledných fotkách je ten rozdiel vidiet, predtým ani moc nebolo. mozno by sa dalo s dr. dohodnut, ze by ti to opravil, ale uplne chapem tvoje pocity, ja som teraz cerstvo po a len verim ze je tam vsetko ok, lebo ja uz by som 2krat nechcela ist na nieco taketo. drzim prsty

tina691976

olly-fa
dufam že budeš aj ty spokojná ja som ale mám tam opuch tak jednu bradavku mám vyšie a druhu nižšie ale to neriešim ved sa to bude ešte meniť ale spokojnosť velká beriem aj wobenzym aby sa to skor liečilo fotila som to kvoli tebe aby si nemusela čakať do utorka dufam že ťaa to ukludní

olly-fa

tina

kraaaaasne mas prska :-) super praca,konecne mam srdce na mieste,ze som videla fotku a teraz sa mozem uz len tesit na moje :-)

angie77

Susy1982

Ahoj, mne to aj po chvíľke ako som to tu napísala aj doplo, že to asi nebudú protézy drevených nôh a tak :)))) ale že zubné, no človeku to v strese moc nemyslí...a ďakujem za prianie

Luky2112

Tina691976 pijem sem tam zazvorovy caj ale este som nepila z cerstveho zazvoru,idem skusit :) dakujem za radu ;)

jajakarinka

Mirkaviki......mne ked robili mastopexiu tak dvorce som mala cele odrezane a mi ich aj zmensovali mna osobne tovobec nebolelo rezy ma neboleli ak ta to upokoji .....