Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

mirkaviki

ja som sa dohodla s p. doktorom ze si pred operaciou dam dole len jeden nechet na ukazovaku,lebo tam mas pripnutu nejaku srandu,ktora ti nieco meria,ostatne nechty si mozes nechat,len teraz neviem narychlo ze na ktorej ruke je ten ukazovak :-)

jajakarinka

Lo Tina..... za malo ja zas nepoznam baby co maju gulate inplantaty vsetko okolo mna ma slzickovite.... stale obzeram segry ake ich maju krasne:-) uz ich zo mna boli hlava:-) ked budem vediet tak rada poradim a pomozem :-)

mahulienka

marikamarika
ten Esotiq obchod mame u nas v Maxe v PP, neviem odkial si, tak skus popozerat, ci ho niekde nenajdes:) . Ja som mala problem najst obvod 70 s vacsim kosikom, a odtial sedia super.
Angie
ahoj moja, dakujem;)
Si strasne zlata, ze stale prispievas a radis babam. A myslim, ze aj baby su vdacne:)

assaabloy

henka88
ty si mala uplne podobne mojim ...dali ti rovnake implantaty? aku mas velkost? ja som mala 375/325 no ten co bol vacsi implantat je aj vacsi prsnik teraz.

chocolatte

Ahojte,
pridala som sa na toto fórum, pretože aj mňa čaká opka. Termín operácie mám v októbri u Mudr. Červeňa. Zatiaľ čítam a snažím sa pripraviť na to, čo ma čaká :-)

janas86

henka88

ja som piaty vlastne 5 den od opky ale ja som tam nic nemala ziadne zblnkanie. iba prvy den som mala taky blby pocit na lavom take tlacenie a ked som sa zdvihala aj take tlaky som citila ked dlho lezim na chrbte napr. rano ked vstavam tak take tlaky na prsia ale bolest vobec uz som uplne bez flectoru to je od bolest. prave ze ja uz citim take svrbkanie na ranach aj v nutri take mravceky vcera dnes nie.
mam pod svalom gule 360 HR. robili mi v Nitre Mudr. Mladek v Avelane.
uplne super klinika mozem len odporucit!!! citili sme sa ako vo welness lebo my sme boli spolu s naj kamoskou na izbe tak nam bolo skvelo.sestricky aj doktor z nas mal radost!!!! my sme boli uplne v pohode nic nas nebolelo a zvladli perfektne :-) som rada ze som sa takto rozhodla robili nam to v pondelok rano a v stredu na obed nas pustili. aj drenaze z prs sme mali tak vsetko pekne vytieklo aby sa nerobili zrazeniny. a ty? mala si aj ty dreny?

henka88

assabloy
dakujem za podporu. :) Tak keby sa nejako dalo potvrdit ze mali byt rovnake implose, tak by to bolo doktorova vina ze zvolil rozdielne a tým by mal aj zodpovodne prijať na seba tú reopku. No treba to skusit riesit s nim osobne, ak sa da, a nejako na neho s tym aj pritlacit. ja som pred opkou nemala prsia v rovnakej vyske, tak tiez sa celkom bojim, ci to bude nejako vidiet. Je mi luto, ze ti pribudli taketo starosti, zatial co by si sa mala vytesovat.

tina691976

henka88
neboj aj ja mám ten istý ppocit ako keby mi tam žblnkalo alebo ked sa ináč pohnem ako keby sa tam niečo prelialo