Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

marikamarika
urcite najdes niejaky obchodik, kde sa ti podaria najst pekne kusky, ktore ti sadnu:)
Ano cvicim, lebo v mojom veku uz to ani inak nejde;), dakujem
Pozeram, ze ta coskoro caka opka, tak drzim palce, aby to dopadlo co najlepsie. Co pri tvojom zaklade, nebude problem. Budes mat krasne prsia.)

henka88

sashinka1985
diky, snazim sa drzat :) a zvladat to nejako. inak ja mam tie prsia hned po opke velmi tvrde, tak ja neviem ci by som postretla nejaky rozdiel. ty uz si uplne OK?

henka88

all

tak doktor mi povedal, ze je to normalne po operacii, tak sa nejdem stresovat. Dnes si mam dat dole bandaz, tak som zvedava ci v podprde uvidim nieco viac. Dnes som už nebrala ani tabl. od bolesti, ale teraz poobede sa mi nejako toci hlava aj v hlavu, tak neviem co sa deje, bolesti nemam, iba ked menim polohy :) Dakujem vam za vase skusenosti, lebo clovek sa niekedy stresuje zo vsetkeho a takto som sa aspon aj upokojila. :)

marikamarika

Sashinka

V pohode moja nevadi ja som tu tiez dlho nebola az teraz som zas aktivna jak sa mi to blizi, ked sOm bola chora sa mi nechcelo ani na net prihlasovat .. Jj vo stvrtok idem na to uz sa tesim ale zaroven uz sa zacinam aj troska bat..hlavne anestezy..

marikamarika

Mahulienka

Ja som z Ba a tu nemame :( bars jake hovadiny tu su a dobre obchody musime hladat vsade inde len tu nie...strasne
Ale krasne mas tie prsicka zavidim v dobrom :) aj cvicis lebo aj postavicku mas super

assaabloy

ythyl
mas skutocne pekne prsia, skus nosit tu push upku to fakt by malo pomoct. a budes spokojna :) ja mam bradavky ako lentilky ale co uz :)))) nemozeme mat presne podla predstav ale tvoje su pekne prsia, a neboj to sa este usadi, este je ajtak skoro. ;)

janas86

sandritta

ahoj som rada ze si ok. my sme upnlne v poho. prska super usadzaju sa a nebolia to je hlavne. po drenoch sa nezasiva to je len malicka dierka. ano na 6 den sa idem cela osprchovat a oprat podprdu konecne prave dnes sa na to chystam :-) inak ja som sa kazdy den od spodu dole sprchovala uz pred odchodom z nemocnici. lebo tam sme mali velku sprchu my sme boli na velkej izbe dvojke pre oistihnutych tak dobra sprcha bola. Dominika sa dokonca aj s tymi drenmi sprchovala :+) si to polozila a bolo :-)
a ostatne ruky a pod pazuchami pekne vlhkym uterakom aj vlhcenymi obruskami vytierat.
teraz len treba oddychovat nech sa dobre zrastu a bude v poho :+)
som rada ze mame po konecne sa tesime :-)
z akej hadici myslis ze ci hrdlo nebolelo?

ythyl

tina691976,

dakujem si zlata:)v mojom pripade to je preto tak,ze som nespokojna,lebo som mala urcitu predstavu nielen blizsich prs,ale aj vacsich,tak mozno preto:)ale stale je to lepsie ako bolo,takze mozno iba vymyslam:)ale tak dufam,ze sa z nich budem viac tesit:)mozno sa s nimi potrebujem len "zzit" :)) praveze tvoje sa mi zdaju byt riadne bomby,ale ty si mala vacsi zaklad ako ja:) ja som proste chcela velke prsia,ale nevadi,po druhom babatku mozno opat raz ;)