Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

ahojte baby,
tak sa mi to pomaly blizi, dalsi piatok je tu ako nic :)
chcem sa opytat na to spanie na chrbte.. - ja spavam na bruchu, teda spanok na chrbte bude brutal - ako ste to zvladali ? budili ste sa v noci ze ste v inej polohe ?

bittersweet

kocky ja by som na prispevky typu barbori ani nereagovala, z casu na cas si tu niekto musi "udriet", tak teda barbori, nech ta od zavisti aj roztrhne!:D

henka88 suhlasim s tvojimi upozorneniami ohladom dodrziavania pooperacnych zasad, ked uz tak vydrzim vsetko, co je potrebne, nech si tie krasne prska nepokazim, ked uz ich konecne mam!:) a suhlasim aj s tym, ze dr. Paliatka- best of the best!!!:)

olly-fa

Nikitka daryia

Ahoj a ty uz mas vybrate stehy? Lebo ja som uz na prvej kontrole tiez bola,ale mne este nedovolil sa sprchovat,zevraj az po vybrati stehov :-( uz si pripadam ako nejaka humusacka,lebo tie vlhcene utierky,sprchu teda nanahradia ani nahodou :-)

Nikitka_Daryia

Dianad
Koľko si po opke?ja týždeň a uz opuch prešiel no tiez som bola ako tehotná až som sa zlakla ze z čoho som tak pribrala ked som tiež nic nejedla poriadne

Nikitka_Daryia

Mirkaviki...ja som na kliniku prišla o pol desiatej a niečo pred jedenastou som išla na salu.vypises papiere prezlecies sa a čakas kým ťa zavolaju.no dreny budes mat zboku pŕs z vonkajsej strany.na další den som odchadzala o cca desiatej doobeda...úžasne ochotný personál ...určite budes spokojna držím palce a píš ako si dopadla

Nikitka_Daryia

prvé 3-4 dni som prezivala velmi zle .nevedela som sa normálne nadychnut a ten pocit ze mi niečo obrovské pristálo na hrudi...no po týždni hovorím ze to stojí za tu bolesť ...dnes som bola na kontrole vsetko ok uz sa mozem normálne osprchovat jupiiiii.vsetkym babam ktoré to este len čaká držím velmi palce...sme silne a pre krásu sme ochotne obetovať pár dni bolesti.

Nikitka_Daryia

...tak uz len v skratke.pristup a práca dr.racza super...som velmi spokojná taktiež so sestrickami ...uz som aj fotky poslala môžete potom kuk