Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Izabella294 dufam ze to prejde cim skor,pretoze je to fakt hnusne :( bez podrpdy ani na krok :)

Kaminka
Tak vidim ze sa este takeho normalneho pocitu bez podprdy nacakam :)

marikamarika

Olly-fa

Vsetky palce hore :)

All
Baby moje ako sa mate, co noveho nebola som tu asi dva tydzne tak referujte ako sa mate :)
Ja mam zajtra 4 tyzdne po, prsia mi zacinaju maknut koza povoluje aj opuch ustupuje, akurat tie bradavky staaale velmi bolia..inak uz robim vsetko okrem zdvihania malej na ruky predsa len ma 17 kil moj maly hrosik tak pre istotu :)
Tesim sa ako sa mate vy..

kamonika

Luky2112
ja som zacala 4 tyzden a ked sa idem osprchovat,hed mi stvrdnu...najlepsie sa citim,ked mam prdu na sebe :)

kamonika

barbori

nemam pocit,ze moj muz je nenormalny a ani ziadny vagabund...neviem odkial beries tu drzost,vyjadrovat sa o ludoch takymto sposobom,to ,ze som zena,ktora si nechala prsia vykojit svojimi detmi a dala som si ich upravit,neznamena,ze som umela ani menejcenna ako ty...ako uz baby pisali,tato tema,nieje urcena pre take,ako si ty,tak najlepsie urobis,ak nasu skupinu opusti...pre nasu vzajomnu spokojnost :)...nas tvoje proti vooobec nezaujima :P

VeVerka11

Olly-fa
Obrovský LIKE máš odo mňa. Som sa pobavila :D :D :D
Slniečko83
Pekne sa Ti to napraví a budeš mať krásne prsia :):) Čítam, že už si začala cviciť, čo by som aj ja pomaly mohla, chcela by som ísť plávať, ale trošku sa bojím. Inak snažím sa nespať na chrbte, ale nedá sa to :D ja som si už asi zvykla.

olly-fa

Barbori

Mila barbori,chcela si tym tvojim prispevkom povedat,ze my ktore sme tu vydate alebo zadane,mame vsetky vagabundov alebo nenormalnych muzov???? Nie je nahodou tento tvoj nazor trochu od veci? Ale to je jedno,mna fascinuje len jedna vec,hore na zaciatku diskusie je jasne napisane,ze tema Silikonove prsia je tu vyslovene pre zastankyne silikonovych implantatov,takze ak mas vyhrady,preco si nezalozis na fore vlastnu temu? Napriklad by sa mohla volat ZASTAVME TIE UMELE TRUBY KTORE MAJU MUZOV NENORMALNYCH VAGABUNDOV. No a tam si mozte pisat donemoty,tie ktore ste proti. A nam dajte pokoj. Dakujem.

henka88

kočky PO
pripájam sa k upozorneniu bittersweet, tie čo ste tesne alebo pár týždňov po, však sa šanujte :) Žiadne dvíhanie rúk nad úroveň ramien alebo spanie na boku, či tlačenie pŕs k sebe. Je to dôležité pre správne hojenie aj vytvorenie kapsuly, ktorá sa optimálne vytvára tých 6 týždňov. Treba vydržať a nespôsobovať si aj z takýchto "neopatrností" zbytočné problémy alebo nerovnosti. Tak si dávajte na to pozor, tých 6 týždňov, min. 4. Ja mám mesiac po a vydržím si nerobiť poriadny účes :D aj spať lenna boľavom chrbte, aj byť vždy v maximálnom kľude keď som bez skafandra. :) To je len menšia rada, nezoberte si to nijako zle.

henka88

Nikola21
Najlepšie je vybrať si viacerých, ísť k nim na konzultáciu a potom sa rozhodnúť, ktorý ti sadne najlepšie. Ale keďže nie si na SR, tak to máš zlozitejšie.

Najviac tu spomínajú baby Červeňa, lebo najviac je ich asi od neho, ale nie je to jediný perfektný chirurg na SR, čo môžeme potvrdiť my ostatné, čo od neho nie sme :D a sme nadmieru spokojné s výkonmi našich chirurgov.
Ja za seba môžem poradiť v BA dr. Paliatku, u ktorého som bola a bola to výborná voľba. Dôležité je, aby ti doktor sadol a nemal pre teba iba kvality super chirurga (to si myslím, že sú väčšina z nich), ale kvality aj z tej ľudskej stránky. No ale každej sadne nejaký iný, treba si vybrať. držím palce :)

barbori

Baby spamatajte sa. preco chcete vyzerat ako umele figuriny? myslite ze normalnym muzom sa to paci? alebo len tym nenormalnym a vagabundom?

henka88

zuzanab17

určite to budeš mať na takej výške super a sexi. :) Ja mám anatómy, pod sval a vysoký profil. Inak ja som mala svoju medzeru dosť veľkú, takže som vedela, že mi aj nejaká ostane, ešte mám aj trochu klenutý hrudník, ale pán dr. mi to veľmi pekne spravil a myslím, že tú medzeru úplne zminimalizoval. ja som bola u dr. paliatku v BA a som nadmieru spokojná. Ešte keď zmäknú a budú pohyblivé, tak budem šťastná ako blcha :D Veľa záleží pri tých veľkostiach, aké máš rozmery hrudníka a pod, preto niektorým babám 450 spravia pekné prsia a niektorým riadne mega prsia. :D čo by bol asi môj prípad :) ale tak ja už môžem zhodnotiť, že som si vybrala dobre :)Nech to vyjde aj tebe! :)