Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

Dianad

Presne aj ja tak spavam a ako sa poznam,tak sa v noci budem budit na to,ci naaahodou nie som na bruchu :D

Rozmyslali sme s dr a Katkou medzi 420 vysoky profil a 400 ml stredne vysoky - asi zvolim ten,aby bola co najmensia medzera :)

Tinizmus

Dianad

Presne aj ja tak spavam a ako sa poznam,tak sa v noci budem budit na to,ci naaahodou nie som na bruchu :D

Rozmyslali sme s dr a Katkou medzi 420 vysoky profil a 400 ml stredne vysoky - asi zvolim ten,aby bola co najmensia medzera :)

Nikola21

yanka8

No to je super. ja by som chcela niekedy v Oktobri alebo Decembri kedze nechcem velmi nosit v lete mesiac tu podprsenku. Mamka mi to uz schvalila tak sa velmi tesim a neviem sa dockat. Pisala som email panovi Cervenovi tak snad mi odpise co najskor a budem vediet viac. :) Vcera som si pisala s kamoskou ktora je v Brazilii a dala si spravit prsia. Povedala ze je to najlepsia vec pre ktoru sa mohla rozhodnut a je s nimi velmi spokojna. :)

Nikola21

yanka8

No to je super. ja by som chcela niekedy v Oktobri alebo Decembri kedze nechcem velmi nosit v lete mesiac tu podprsenku. Mamka mi to uz schvalila tak sa velmi tesim a neviem sa dockat. Pisala som email panovi Cervenovi tak snad mi odpise co najskor a budem vediet viac. :) Vcera som si pisala s kamoskou ktora je v Brazilii a dala si spravit prsia. Povedala ze je to najlepsia vec pre ktoru sa mohla rozhodnut a je s nimi velmi spokojna. :)

Alenasis

Yanka8,
u červeňa sa dá spolu s termínom konzultácie zarezervovať aj termín opky? Som si myslela, že termín opky ti dajú až na konzultácii

Alenasis

Yanka8,
u červeňa sa dá spolu s termínom konzultácie zarezervovať aj termín opky? Som si myslela, že termín opky ti dajú až na konzultácii

Alenasis

Yanka8,
u červeňa sa dá spolu s termínom konzultácie zarezervovať aj termín opky? Som si myslela, že termín opky ti dajú až na konzultácii

kitky

Ahojte.
V pondelok ma čaká opka. Začínam byť dosť nervózna, ale snažím sa upokojovať vašimi príspevkami. Dočítala som sa noazaj o všetkom možnom :) čo je dobré... Aspoň si viem ako-tak predstaviť, čo ma čaká. V pondelok mám prísť na 7:00 hod., predpokladám, že okolo 8:30 hod ma vezú na sálu. Budem mať 410 ml anatómy. Moje sú po tehotenstve a jemnom kojení už dosť "opotrebované", preto som sa rozhodla, že pôjdem do toho. Meriam 174 cm a vážim 64 kg, plus-mínus kilečko, podľa toho, ako sa najem :D Dnes sa pokúsim aj odfotiť, aby sme videli rozdiel pred a po, ale určite to bude poriadna pecka, vzhľadom na akutálny stav :) Prežijem to???? :)

Izabella294

Luky2112
Po operacii som dva tyzdne-klinika Esthetic v BA :) Mala som absolutne nulovy zaklad,tak mi dali 310 ml anatomicke pod sval,rez pod prsiami.Fungujem uz celkom normalne,bud. Tyzden si mozem dat dole skafander a kupit bud nejaku sportovu podprsenku alebo aj s kosticami,ak mi nebude vadit,co si mzslim,ze este bude.Prsia ma zabolia len obcas,napr. Pri vstavani z postele.Ty si ako na tom? :)

jajakarinka

Yanka8.....co sa tyka mastopexie tej sa vobrc ale vobec nemusis bat vobec to neboli neni su ziadne bolesti po opearacii ...pekne ti odstrani nadbitocnu kozu a ak bude treba upravi ti aj dvorce ja som po madtopexii aj lauritania ....