Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikitka_Daryia

Mna asi porazí ...tak ja tu mam rozpisany úplný román vlozǐm to na plochu a zobrazí sa tam len jedna veta?toto je silná káva aj na mna

Nikitka_Daryia

Mna asi porazí ...tak ja tu mam rozpisany úplný román vlozǐm to na plochu a zobrazí sa tam len jedna veta?toto je silná káva aj na mna

tina691976

marikamarika
tak sa ešte šetri ja za seba možem povedať že nebolia vobec teším sa stoho len sa smejeme s mužom že po 5 týždnoch to moji rodičia ešte stále nevedia :) ani okolie nevie všetko asi príde v lete tak sa držkaj a začni sa pomaly vytešovať a malý hrošík budem mať spokojnu maminu :)

marikamarika

Tina

No to ano este ju nezdviham aj lekar povedal ze radsej este nie..ja ich este neberiem ako vlastne..ano obdivujem sa a dotykam sa ich ale tym ze ma bolia este tak sme sa az tak neskamaradili, ale dufam ze to bude uz coskoro lebo chcela by som si ich uz naplno uzivat..len to az tak nejde ked bolia..

zuzanab17

olly-fa

R.E.S.P.E.C.T.!!!!! PERFEKTNE NAPISANéééé.....

Miláááá dotyčná čo má problém..., ani môj chlap nie je vagabund ani nenormálny!!!!! Dávame si prsia upravit v prvom rade kvôli sebe a nie kvôli chlapovi!!!!!!
Ak máš vôbec ty nejakého chlapa, a tebe povedal že sa mu to nepáči, prepááááč, ale klame ťa!!!!!
Na xy ženach ani nie je vidieť že majú implantáty pokiaľ to nie sú mega velké prsa...

Tak sa skludni, volne dýchaj a nekomentuj tu ženy a ich mužov....
:-) toto forum nie je určené pre teba papa

zuzanab17

Henka88

dôverujem doktorovi, že mi to spraví tak, že budem spokojná ako aj ostatné žienky čo boli u neho :-))) Trošku ešte váham nad velkostou či predsa len to nie je moc, ale čo ja si dám radšej väčšie ako potom lutovat, prípadne íst na reopku skrz väčšie... :-) Ono by ale menšie boli na mne smiešne tak ako teraz...

Mirkaviki

Držím palce mega mooooc, aj ja by som už chcela ísť zajtra, no ja si ešte počkám 2 mesiačiky :-)

Nikola21

henka88

no tak ja ako ked si dam poriadnu push-up podrsenku tak neco tam mam len bez podprsenky je to horsie. A urcite nechcem nejake obrovske lebo som aj dost stihla tak by to vyzeralo neprirodzene. Urcie si to vsimnu a vela ludi ma na to zly nazor ale tak bohuzial. Mna to velmi obmedzuje aj v obliekani, napriklad milujem tricka a saty s holym chrbtom kde sa podprsenka nosit neda a bez podprsenky s takmer ziadnymi prsiami to vyzera hrozne. Aj koli tomu sa uz na prsia hrozne tesim :)

Nikola21

Zavidim Vam ze uz prsia mate. Ja nemam este ani termin a nic nerobim len citam clanky, pozeram fotky a videa. Kedze mi to financuju rodicia tak uz som to s nimi preberala a vyzera to tak ze ma v tom podporia tak mi drzte prsty :)

dianad

Alenasis,

:)) ja som tiez nemala ziadne prsia, a teraz je to super pocit! Tych par dni bolesti za to fakt stoji..
Dakujem a tiez drzim palce aby na teba doktor urobil dobry dojem, aby ste vybrali dobru velkost a hlavne nech si s vysledkom spokojna! Daj potom vediet:)) aak ti mozem poradit, nakuknutie do galerie pomoze, aspon orientacne.. Drzim palce!

ALL

Baby, vy ste boli tiez po opke take nafuknute? Hlavne brucho.. Neviem cim to je, skoro nic posledne dni nejem a brucho mam ako tehotna:) pripadne nemate neake tipy na to, co pomaha?
Dakujem:)