Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

baby máte tu niektorá problémy so srdcom a aj tak ste šli na opku? ja mám problémy s chlopňou, nie je to nič vážne len ma sledujú ale bojím sa že mi zakážu ísť na opku :-(
a ešte som chcela ako ste vydržali tých 6-8 hodín pred opkou nejesť a nepiť? kedže mám prísť až o 15:00 na kliniku tak neviem ako to vydržím :-D

Nikitka_Daryia

Olly-fa
Ahoj ja mam tiez este stehy a mam ich prelepene páskou.stehy mi dá von až o týždeň no mne v pohode dovolil ...a ze po umyti si ich mam nechať voľne ususit tie pásky aby sa mi to pod podprdou nezapalilo.cize dnes som si chvíľu behala po byte hore bez no super pocit :-D ...no mne stačil ten týždeň fuj to bolo hrozne...a napríklad co mi este povedal ze tu podprdu mam nosiť este 2 týždne a potom si kludne mozem kúpiť nejakú elasticku.

Nikitka_Daryia

Nikola21
Do galérie sa dostaneš ked posles fotku tvojich pŕs pred opkou ci po na mail galeria@zoznam.sk potom ti baba odpise so stránkou aj s pristupovym heslom ;-)

dianad

Olly-fa

:D nad tym som aj ja rozmyslala, nie je to tym kto ako aktivne prispieva?

Lenkalili

Ja som tiez svehlikovka:)), u teba som myslim citala ze si cakala vacsie prsia... Planujes reopku vacsich prs? Sla by si k svehlikovi opat? Ja tiez trocha lutujem ze som si viac nepresadila vacsiu velkost, ale tak po detickach uz aspon viem aku mam predstavu:))

Lenkalili

Nikola21

Ja som tiez studentka a nikto si nic nevsimol :-) a to nosim mega vystrihy ale to som nosila aj pred op lebo som nosila mega push up :-) nikomu som to nepovedala uplne nikomu akurat doma samozrejme a priatelovi ktory bol nadseny z nich :-) :-):-) da sa to skryt. Ja som bola u svehlika v ke a spokojnost :-) drzim prsteky. Odkial si?

olly-fa

All

Baby prosim vas mam otazku ktora sa vobec netyka prs,ale neskutocna dilema pre mna :-D
Preco mi niektore svietite na cerveno a niektore na cierno?
Dakujem za odpoved :-D :-D :-D

dianad

Tinizmus,

Ja som doteraz tiez stale spavala na bruchu, ale fakt ze stale, max som zmenila polohu na bok, aj to malokedy.. Teraz som od opky 6 dni a teda spim len na chrbte, za seba mozem povedat ze sa to zvladnut da, v noci sa vobec nebudim, no chrbat rano citim... Neboj, zvyknes si:) mne dr povedal ze ked sa mi da, mozem aj na boku spat, ale bojim sa takze len na chrbte zatial..
Drzim palce na opku, ake si ides davat??:)

dianad

Nikitka_daryia

Uff to si ma ukludnila:)) ja som po opke 6. den dnes.. Ale to brucho mam neskutocne, vacsie jak prsa pomaly:D