Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

Alenasis

no ja asi nechcem pred letom aby som vlete mesiac nenosila tu podprdu. Skor som rozmyslala nad Oktobrom. Tak to by este asi mal mat volne ale tak neviem stale sa rozhodujem medzi Svehlikom a Cervenom.

dianad

Lenkalili

Ja tiez po detoch planujem vacsie:) zatial ako bezdetnej a doteraz uplne bezprsnej:D mi tieto co mam vyhovuju, ja som po op len tyzden, velkost mam 420 a 360kvoli asymetrii. Povodny plan bol 420 a 390, ale na sale dvehlik zistil ze to by som mala velky rozdiel.. I tak sa mi zda, ze to 360mamtrocha vacsie, ale to je asi opuch este..
Pooperacnu aj ten stahovaci pas som chcela cierne, aby sa tak rychlo nepospinila ako biela a ja celkovo aj nosim viac tmavych veci..
Tvoje prsia su ukazkove, fakt velmi prirodzene a vlastne aj vdaka tebe som sa rozhodla pre svehlika:) krasne ti ich spravil ale ty si aj svoj zaklad mala pekny:)

dianad

Lenkalili

Ja tiez po detoch planujem vacsie:) zatial ako bezdetnej a doteraz uplne bezprsnej:D mi tieto co mam vyhovuju, ja som po op len tyzden, velkost mam 420 a 360kvoli asymetrii. Povodny plan bol 420 a 390, ale na sale dvehlik zistil ze to by som mala velky rozdiel.. I tak sa mi zda, ze to 360mamtrocha vacsie, ale to je asi opuch este..
Pooperacnu aj ten stahovaci pas som chcela cierne, aby sa tak rychlo nepospinila ako biela a ja celkovo aj nosim viac tmavych veci..
Tvoje prsia su ukazkove, fakt velmi prirodzene a vlastne aj vdaka tebe som sa rozhodla pre svehlika:) krasne ti ich spravil ale ty si aj svoj zaklad mala pekny:)

Luccia

Mirkaviki,

velmi na teba dnes myslim, drz sa!!!
Uvidis, vsetko dobre dopadne, budes kocka.
Vsetko si tam dobre obhliadni, aby si mohla poreferovat, aj mne sa to blizi - uz len 4 tyzdne a 5 dni :-)
Dr. Racz je skvely, uvidis ze to bude vyborna praca.

Nikola21

Aj ked operaciu budem mat az o par mesiacov ale tom zvedava na pracu roznych doktorov takze som poslala foto do galerie pred operaciou. Moje prsia su trochu dalej od seba a bojim sa ze budem mat po operacii velku medzeru. Mali ste aj vy tento problem?