Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Nikola21,

ja som platila 1955eur, ale ja som si doplacala myslim 100eur za sizer, ten nie je standardne v cene a kvoli asymetrii som ho radsej chcela.
Mam okruhle implantaty ES.

Na svojej stranke svehlik,sk ma napisane:

Augmentácia - operačný výkon: 840,- EUR
Implantáty 2 ks: od 760,- EUR
Celková anestéza: 175,- EUR
Pooperačné sledovanie 24 hodín: 40,- EUR
Fixačná podprsenka: 65,- EUR
Spolu: 1880,- EUR

Nikola21

Super dievcata. Uvidim kedy mi odpisu s kodom do galerie. Koli vzdialenosti by mi to bolo ovela vyhodnejsie do Kosic. A mozem sa spytat kolko vas to dokopy stalo?

Alenasis

Nikola21,
ja som s ním zatiaľ hovorila len telefonicky, lebo konzultačku mám až 6.5 ale hlas má veľmi príjemný :))

dianad

Nikola21

v galerke nas je par od svehlika, napr lenkalili, ythyl, aaaslaboy (ospravedlnujem sa ak som skomolila nick) a aj ja, takze si vies pozriet pracu...
co sa tyka pristupu a zaposobenia, to uz je velmi individualne, ale na mna urobil aj so sestrickou katkou skvely dojem a vobec som sa nebala zverit sa mu.
Dolezite je aby si svojmu lekarovi doverovala.
A cena je tiez velmi dobra, teda ak porovnavam s ostatnymi lekarmi co som tu čítala :)

Nikola21

Alenasis

no vrd to iste lebo ja som v zahranici a nie vzdy mozem prist na dlhsiu dobu domov..a doma byvam v Presove takze Kosice by boli idealne. Aj ked vela recenzii o panovi Svehlikovi som este nepocula tak neviem velmi aky je.

Alenasis

Nikola21,
no ja mám ten istý problém, ale ja mám dovolenku bud v lete alebo potom až v decembri a až dlho sa mi nechce čakať a v zime zvyknem byť stále chorá, tak pri mojom šťastí by som iste v zime pred opkou ochorela. Aj ja veľmi rozmýšľam medzi Švehlíkom a Červeňom ale k Švehlíkovi to mám oveľa bližšie. To cestovanie 3 hodiny potom po opke a na kotroly do bb nie je veľmi výhra, hlavne v zime.