Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

yorka

Zalezi to od lekara, mne prsia robili v Centre plastickej a estetickej chirurgie v Kosiciach, mam anatomicke, nie okruhle a som s nimi spokojna. Ja sice som mala pekny tvar prs aj predtym, ale neviem ci na tom zalezi. Ono tieto tvoje obavy by si mala priamo konzultovat s lekarom ;)

Veju13

Tym, ze chcem ist na zakrok som si 100% ista. Iba co som videla fotky zien, tak niektore tie prsia vobec nemali pekne,no ony na ne boli hrde. Prsia boli od dobrych chirurgov ako je napr. Dr.Cerven. Velmi vela prs s anatomickymi implantatmi vyzerali prirodzene ale na moj vkus az tak velmi,ze na mna posobili ako ovisnute, padnute, ale majitelky su na ne hrde. A ja zacinam panikarit, ci aj moj doktor nepochopil moje vyjadrenie,ze chcem aby vyzerali prirordzene, tak, ze mi urobi na pohlad vyzerajuce lajdaky vzhladom na kvapkovity tvar anatomickych.

betuskamuska

Sama sebe robis zle ze sa zneistujes. Musis si byt ista a rozhodnuta, ze ides na zakrok preto lebo to chces ty. Robis to pre seba. Nemaj obavy, doktor vie co robi. :)

Veju13

Betuskamuska, ja som sa o tom s doktorom radila. Na obrazku na dotazniku o ake silikony pojde sa ma pytal, ktore sa mi pozdavaju najviac a ked som mu ukazala,povedal,ze to su skor okruhle a zasktrol ich (neviem ci aj ostatni doktori take maju). No bol to iba kresleny obrazok pocitacom a nakolko som mu oredtym povedala, ze chcem prirodzene, odporucal mi anatomicke. A aj ja som bola tvojho nazoru,tak som suhlasila,ale nakolko je to velky zasah po viacerych strankach,stale do toho vrtam,uistujem sa,az som sa zneistila.Mohla by si mi poslat tvoje fotky pred a po? Velmi by mi to pomohlo. Mne sa hrozne pacia prsia Katika2580, pridavala fotky,su na strane 7. Tie su uplne dokonale!Mohla by sa ozvat... Teraz mam v nicku aj cislo 13,ale stale som to ja,len som zadala priatelov email lebo som zvyknuta,pouzivame ho obaja,nenapadlo ma,ze si mozte mysliet,ze som chlap a neposlat mi fotky :-D.Nevedela som to zmenit a teraz sa mi zas nedalo nasravit aby ste videli moj email. Je to yemmi@azet.sk

betuskamuska

Ahoj veju, ja Ti mozem povedat akurat tak tolko ze je to na tebe, ja osobne mam pocit ze ked su okruhle tak je viac vidiet ze nie su prirodzene, ked mat anatomicke tak tam to skoro ani nerozoznas a podla mna su aj lepsie na dotyk. O tomto si sa mala poradit s lekarom. Ja som bola v Centre plastickej a estetickej chirurgie a tam mi odporucili podla mojich prs co by bolo najvhodnejsie, predsa ked to lekar robi tak uz ma aj skusenosti a skor vie co je lepsie ako ja :)

Veju

Ahojte zienky, mam termin operacie 18.1. Doktorovi som povedala,ze chcem aby vyzerali prirodzene a tak mi odporucil anatomicke 390ml pod sval . Mam 176cm a 58kg. No znama ma odhovara. Ona ma okruhle a vraj anatomicke okopiruju moj tvar prs a ja mam hrozny tvar. Mam ich velmi makke,ovisnute, v hornej casti nemam nic ,len dole. Mam take vacsie Acka,vacsinou nosim podprsenky vystuzene Bcka. Mate niekto okruhle? Su prirodzene? Mozte mi poslat fotky vasich prs? Som uplne zneistena teraz. A neviete ci mozem platit nejaku poktutu za zmenu typu implantatov? Idem do NR Avelane clinic.

mala_sovicka

ja som na klinike bola len jeden den a pooperacnu podprsenku som mala asi dva tyzdne, ale je to naozaj individualne ako sa to bude hojit. Bola som s klinikou naozaj nesmierne spokojna, velmi dobru starostlivost som tam dostala :)

betuskamuska

tak myslim, ze implantaty by ti mali sadnut, len zase kazdemu sa hoja rany inak. Ale ak zostanes o den dlhsie bude to lepsie, pretoze si oddychnes a ver mi ze ti to dobre padne :) Kedy mas v Centre plastickej a estetickej chirurgie konzultaciu?