Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

betuskamuska

Baby ja som mesiac po zakroku ktory som absolvovala v centre plastickej a estetickej chirurgie u doktora Turkina a som velmi stastna, ze som do toho isla! Po prve narastlo mi sebavedomie a po druhe to prospelo aj nasmu sexualnemu zivotu :-P Turkin odviedol dokonalu pracu, mozem len odporucat :-)

Majka1910

Ahojte baby, chcem sa vas spytat, ci nahodou nemate niektora skusenost s infravykurovanim domu. Moze mi to uskodit, ked mam spravene silikonove prsia? Myslim, ze napr. infrasauna sa neodporuca. Pisala som uz aj mojmu doktorovi, ale zatial mi neodpisal..
Dakujem

yorka

Baby ja som bola roky nespokojná so svojimi jednotkami až som sa rozhodla, že s tým niečo spravím a tak som išla na zákrok. Dnes sa pýšim pekným hrudníkom, ale to všetko len vďaka Centru plastickej a estetickej chirurgie v Košiciach. Veľmi som váhala, ktorej klinike sa zveriť do rúk. Na prvú konzultáciu som išla s malou dušičkou, ale keď mi pán doktor Turkin povedal ako to všetko prebehne a že sa mám zamerať hlavne na výsledok, tak môj strach opadol a teším sa, že som necúvla ale išla do toho. :-) PS: konečne som sebavedomááá!! :-)

merlin20

Ahojte. Som dva dni po operácii Viktoria Regia operoval ma Dr.Chovan.Super prístup, personál vinikajúci. Vrelo všetkým odporúčam.

cajka

je tu niekto koho operoval Chovan z viktoria regia ?? ozvite sa idem k nemu na konzultaciu a chcem ist na operaciu v januari

martinka54

Ahojte baby, asi sa zmenili heslo do galerky, nebola som tu dlho. Poprosim vas na moj email poslat nove prihlasovacie udaje: martina.rybarova54@gmail.com

Lula999

Ahojte dievcata,

pridavam sa k vam do skupiny, augmentacia prs ma caka 17.10.2015 u MUDr. Červeňa v BB. Moja vyska je 165cm a vaha 47kg a Dr. mi navrhol 320ml implantaty pod sval, vkladane cez podpazusie. Cim viac sa to blizi, tym mam z toho vacsi strach. Som rada ze existuje toto forum a verim ze si tu navzajom vieme dodat odvahu a podelit sa o skusenosti. Je tu niekto kto ide v podobnom termine ako ja k rovnakemu doktorovi?