Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

ivetka58,

No som este len 6 tyzdnov po, takze doktorke som to este nehovorila... No ani neviem ako jej to poviem, ona je taka dost pobozna a aj taka dost "prirodna-bylinkova" (neviem ako inak ju opisat:)) neviem ako na mna bude pozerat... Ale pokial to nebude nutne tak jej to nebudem hovorit, zatial ma vzdy pocuvala v podprde a hadam si nebude pamatat aku som mala velkost...
Ty si to hned povedala?

ivetka58

Sandritta
Ahoj bola som na rontgene ramena ,nemusela som nic hovorit ale myslim si ze implose bude vidno .tvoj lekar nema v sprave ze si bola na augmentacii.?

Sandritta

All,
Baby este ma napadlo, boli ste uz niektora na röntgene hrudnika s implosmi? Musi sa to povedat ze mam silikony a je to vidiet na snimke RTG?

Sandritta

bobcatko173,

Pri tych profiloch je dolezite to, ze ten vysoky profil ma uzsiu zakladnu, teda by si mohla mat od seba prsia dalej a ten stredny profil je sirsi. Ja som sa mala rozhodnut medzi 330 stredny alebo 350 vysoky, vybrala som stredny aby som mala prsia pekne pri sebe, a inak mne aj ten stredny dost trci von (aspon mne sa tak zda). Takze si tie profily preber s doktorom, lebo to zavisi aj od svalov na hrudniku ci ti tam sa bude dat ten sirsi implos, ale to uvidi doki az na stole. Ja som sa tak dohodla s dokim, ze na stole uvidi a ked pojde tak da radsej ten sirsi, preto mi to sizeroval, skusal oba omplose.
Inak drzim place :)))

Sandritta

bittersweet,

To hnede a cierne je z new yorkeru a to ruzove F&F tesco, no ja to tiez nechapem, ze kosik B som dala... Som rozmyslala ze mozno to bude tym ze obvod je 75 a ja mam teraz po odpuchnuti pod prsiami 67,5cm, takze normalne by som si mala kupovat 70-tky... Zatial som si nic ine neskusala, furt nosim tu kompresivnu zo siklienky, v tej sa citim naj :)
Ozaj a nosis so sebou tu karticku od implantatov? Ja som si ju dala do penazenky k obcianskemu, ze keby sa mi daco stalo... Ale uz sa mi tie karticky zbieraju, jednu uz mam od sosoviek, tu tiez nosim keby daco :D
Ale inak mas uplne pravdu, staci to zatial, a ked raz budu deti tak potom dam vacsie :))) Len ma to niekedy tak laaakaaa, lebo takto si to na mne nikto nevsimol a zrazu by som bola aj rada keby si to niekto vsimol... :DDD

bittersweet

Sandritta riadne sexi tie body, co je to za znacku? Nechapem ze si obliekla B, ja to nemam urcite vacsie, ale na B mi je proste sirka kosika vzdy uzka, ak je tam kostica, tak musim mat vud 75C alebo 70D. Inak mi este nic poriadne nesedi a odstava.

Izabella294

Tina
Dakujem,upokojila si ma,uz som sa zlakla,ci je vsetko ok.Mozem sa ta opytat,kolko si po operacii? A po akej dlhej dobe si zacala sportovat?

tina691976

izabella
áno je to možné po namahaní ťa to može rozbolieť to aj tie svaly sa zapaájaju a to je dosť bolestivé

Izabella294

Baby,som tri tyzdne po opke a dnes ma dost boli pravy prsnik,je to normalne? Nie je opuchnuty ani nic,len boli.Moze to byt tym,ze som dnes vela pouzivala pravu ruku a tym ho namahala?