Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

ivetka58,
Tak to mas peknu velkost. Inak kamoska ma pod svalom a v predklone tiez nahmata ten implos, takze z toho si nic nerob... ;) ja si hovorim, ze nech len su zdrave a dlho dlho vydrzia, aby nerobili starosti :)))

ivetka58

Su dost velke a hlavne ked si obleciem napasovane trika,kupujem podprdy 75 c ,d zalezi kde,no mam aj 70 d,vela ludi nevie ze mam silikony ale vrta im v hlave :))

Sandritta

Ivetka58,
Jasne, teraz si prska len uzivaj! Ja som to pisala prave bittersweet, mne sa pacia take slzy riadne, aj mojmu frajerovi, on vyslovene nechcel aby som si dala gule. On teda na zaciatku nechcel vobec umele, no teraz sa tiez vytesuje jak maly :D
Ale teda vyzeraju omnoho vacsie!!!

Sandritta

bittersweet,
Dobre hladaj a najdes taku aj ty ;) :D
No v utorok idem na kontrolu tak som zvedava co povie ten moj doki...
No neviem, ze preco by mal viacej klesat, to mi ona hovorila ze tak par kamosiek videla. Ale myslim ze je to blbost, to sa neda podla toho sudit, ono fakt zalezi na zaklade aky je, presne ci je pevna koza aky je sval atd.... Ja som si aj tak dala anatomy, mne sa najviac lubi ten slzickovy tvar taky az klesnuty dakedy... ale musi povedat, ze aj niektore gule su super!

ivetka58

Sandritta
Mam 365ml,asi mas pravdu bude to tym ze su pod zlazou ,ja som s nimi spokojna muz ovi sa pacia a to je dolezite,keby som isla niekedy nahodou menit asi dam pod sval,ked su pod zlazou tak citit implantat v predklone na dotyk,nastastie ho nevidno ale mozno casom ,rokmi aj to moze byt.hlavne ze je to teraz ok a dufam e sa nic nezmeni