Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

dnes sa mi podarilo kupiť prvé plavky z velkosti vypchaté 38 som prešla na 44 skoro som odpadla ked osm to brala zo stojana tak to je už markantný posun k lepšiemu teším teším :)

bobcatko173

henka88

a značku netuším ešte.. musím mu napísať mail, lebo fakt sme sa o tom nebavili...:D a inak hej, ja tiež nechcem vyzerať ako nafuknutá anča! preto sa bojím guľ

bobcatko173

henka88

ďakujem ti veľmi pekne :) určite pozriem galerku, len si musím vypýtať prístup :) pôjdem asi k nemu, neviem, niečo ma ťahá viac k nemu ako k Ráczovi.. a dosť ma potešila aj tvoja správa, že si uňho bola a si spokojná :) ja sa toho moc obávam ako to bude vyzerať, ale fakt nemám čoho..

mirkaviki

a koľko máš prosím pod hrudníkom obvod? ja 68cm, tak preto mi chce dať 360ml.. ale teším sa už! :)

mirkaviki

doka
no ja som do interkliniku pisala maila ze by som chcela konzultacku a musim povedat ze var do 10minut mi odpisali a dali termin o necele dva tyzdne a potom opku ani nie o dva mesiace...pristup bol super a s celym personalom aj po opke som bola uplne spokojna...rano som dosla, sestricky ma prichystali,doktor pokreslil a islo sa na to , na druhy den rano okolo 8 prisiel lekar, vytiahol dreny, napisal spravu a sla som domov ...inak som presne tyzden po opke a uz robim vsetko, dokonca v nedelu som uz varila obed....a dreny som mala do rana ale co som citala tak je to len a len dobre kvoly opuchom hlavne , a to vyberanie nebolo nic hrozne, troska zastipkania a bolo po tom :)

bobcatko173

no ja mam len 305ml bo som bola moc napnutu kozu na prsiach a ledva jednotky takze viac sa uz zevraj nezmestilo a to musel ist cez sizer a brat mi este tuk zo stehien aby to jakštak vypadalo :D ...ja som chcela tiez co najvacsie ale co som kukala foto bab aj na www.omladzeni.cz niektore baby maju pod 300ml a ine cez 400 a tie 300 vyzeraju omnoho vacsie - to zavisi aj na sirke hrudnika ze jak to ukaze , a na mnozstve inych veci ale podla mna tych 10ml co mas rozdiel od nich navrhovany tak ani vidno nebude- ale to je len moj subjektivny laicky nazor :) ...dôlezite je aby si bola spokojna a stastna z vysledku :)

henka88

bobcatko173
a neboj sa tých gulí, ak ich aj dr. odporúča. Veľa báb ich má a majú krásne prirodzené prsia. Neviem, či máš prístup do galérie, ale sú tam aj baby od Paliatku a myslím, že majú práve gule a majú veľmi pekné prsia. Sú to napr. cuculka, kozicka, tommyum (posledna op), adadka. Viac neviem, ja tam foto po op ešte nemám. :) Možno majú aj podobné veľkosti ako ty.

henka88

bobcatko173
boli aj tu na fóre u neho viaceré, ale tie čo sú po, tu už moc nechodíme :)
Ja som chcela anatómy, lebo ja som mala aj svoje nulové prsia typické anatómy, čiže ty, ak máš teraz tvar pre guľaté, tak sa neboj, bude to určite super. Ja keby som mala guľaté, tak vyzerám ako nafuknutá koza z p. filmu :D ja som gule preto vôbec nezvažovala. Takže to vie najlepšie dr. poradiť, aké ti pôjdu a aj čo sa týka veľkosti, ak vraví, že je to moc, tak to ani nepresahuj :) lebo rozmery a koža nepustia. Ja som inak tiež bola u Racza (aj u Tršku), ale mňa vôbec neoslovil :D a nič tam na mňa dobre nepôsobilo, takže ja som s mojím výberom veľmi spokojná a som rada, že som bola u pána doktora. No a čo sa týka tých profilov, podľa mňa žiaden nič nepokazí, neviem to síce posúdiť ako to vyzerá na guľatých, lebo predsa len na anatómoch to nenaberá tak či tak, taký objem. A ktorú značku si ideš dať?

bobcatko173

VeVerka11

no rozhodnujem sa medzi Paliatkom a Raczom, ale idem asi k Paliatkovi, urobil na mna vacsi dojem.. ja sa na vysokom profile bojim jedine, ze to bude vyzerat umelo a hlavne, nechcem mat prsia moc spicate.. no dilema jak hovado :)))) ty si bola pri kom prosim? a Paliatka mi chce dat 360 ml stredny profil, zasa Racz 350ml vysoky profil.. no a rozhodni sa :))

bobcatko173

henka88

ježiš, strašne si zlatá a moc si ma potešila! :-) pretože o Paliatkovi sa tu moc nepíše a pritom mám dve kámošky čo boli uňho, ale tak chcela som ešte aj odtiaľ počuť názory:-) mne navrhuje 360ml stredný profil a o anatómoch sa moc ani nechcel baviť, lebo že vraj mi gule pôjdu oveľa viac..a anatómy si chcela, alebo ti ich doporučil? opku mám dohodnutú 15.5.v Interklinik mám dohodnutú na 5.6. ale asi to zruším, pretože Rácz mi navrhuje 350 vysoký profil, ale ja chcem, aby to vyzeralo prirodzenejšie, nie moc umelo.. preto zvažujem aj anatómy.. bude náš operovať 4 v ten deň, tak dúfam, že to nie je moc :( Inak najprv som chcela 400ml ale to úplne vylúčil lebo že to bude moc..

henka88

bobcatko173
a musíš si to s tou veľkosťou hlavne aj sama rozmyslieť, podľa fotiek v galérii si vieš aspoň ako taký približný obraz spraviť, ako by to mohlo vyzerať, ale to treba pozerať aj na výšku a rozmery hrudníka tých báb. U mňa chcel dr. menšie, ale ja som pýtala väčšie, nie moje maximum, a bolo dobré že sme mi dali túto veľkosť. :) Musí dr. správne pochopiť aj tvoje predstavy, ukázať obr. im môžeš, ja som chodila s riadnymi lajstrami :) Ale keďže nemáš deti, ani ja ešte nemám, tak je dobré si nechať nejakú rezervu, ale to je na tebe. Ja som už rada a spokojná, že mám po tejto dileme. A kedy máš mať OP?