Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

hostelica neboj, bude lepsie a lepsie. ja som si prsia videla az 10.den. do tej doby som si trieskala hlavu, ze ak to nebudem dobre a ja takto trpim...!! prve 4 dni som myslela fakt, ze skapem.

teraz jazdim (mam automat), o deti sa staram tak normal, robim vsetko... doma mam sice ako po boji, no musi to pockat, lebo som unavena, vsetko mi dlho trva. sama sebe si leziem na nervy. snad to nebude dlho. :)

ale prsia super, to je hlavne :)

teneriffe

italka, aj ja mam tento problem.

som 3 tyzdne po a vcera, ked som ich isla vyvetrat som si vsimla, ze jeden prsnik zhora napuchnutejsi (pravy) a tuhsi... paradoxne ma menej boli.... a zaroven mi zacal menzes.

prosim, ukludnite ma, ze je to ok.

italka

Ahojte.Som tu prvý krát tak dúfam,že sa možem podeliť o svoje pocity.Som 3t. po operácii.Všetko prebehlo super mohla som fungovať ihneď.Samozrejme ležala som prvý týždeň.relaxovala a užívala ako ostatný okolo mňa sa starajú.Mám 440ml anatomycké vyšší profil.po operácii som mala lavý prsník viac opuchnutý ale dalo sa to do poriadku.No včera my opuchol ten pravý a bolia ma oba prsníky.Neviem či to mám pripísať tomu,že som dostala menzes.Bolievali ma prsia pred menzesom vždy,že som sa ich nemohla ani dotknúť.Cítim v nich mravenčenie a pnutie.Tak ja len či ste mala niektorá také pocity?Dakujem Vám za odpoveď.

Alenasis

Hostelica,
máš za sebou to najhoršie a teraz sa to bude určite každým dňom len zlepšovať. Tak nech si čo najskôr fit :)

tina691976

hostelica
tak len ti prajem nech si každým dnom na tom lepšie musím to byť zničujuce tolko dlho sa regenerovať ale neboj den po dni sa ti to bude len zlepšovať a budeš sa už len tešiť

olly-fa

tinizmus

drzim palce :-)

hostelica

fuu tak to nemas bohvieco :-( ja som cikala sama uz rano po opke,aj sa cesala a obliekala :-) Je to naozaj zaujimave ako kazde telo rozdielne reaguje,no ale v kazdom pripade ti silno drzim palce aby to bolo kazdym dnom lepsie a lepsie :-)

hostelica

Pardon za preklepy...zlé sa mi píše z phonu..a zabudla som DAKUJEM VSETKYM ZA PODPORU,drzim vam vsetkym baby palce nech to zotavovanie prebieha lepšie ako u mna

hostelica

Tak dnes je piatok,v pondelok som mala operaciu.operoval ma dr švehlík kosice,a mam 360 stredne vysoky profil (medium extra high) gule ES...den operácie ani neviem že bol,rano som prišla na kliniku sestrička ma zaviedla na izbu,prezliekla som sa to takej priesvitnéj kosielky a potom mi sestrička doniesla tabletku po ktorej mi bolo všetko jedno,ja som tak ci tak bola v den opky uplne v pohode az mi to prišlo divne.pitom ma prisiel na izbu dr pomalovat , zvazil ma a nakoniec sa ma pýtal anestéziológ par otázok.isla som na salu, posledné co si pamätám bolo ze mi napichli zilu...potom som sa zobudila na izbe ubolena ale to ešte nič.ja som mala pocit že mne sa to kazdym dnom zhoršuje preto az dnes pisem,je to o trochu lepšie.som strasne stuhnuta,prsia opuchnute a tvrde ťažké plus obcas ma stipe reso.pali v pravom prsniku ale neskutočne nepríjemné to je.dnes som sa uz aj sama vycikala otvorila si dvere a podobne,co je v mojom stave veľké zlepšenie...prsia som si videla zatiaľ som spoko :))) tesim sa uz keď budem fit no hlavne jed uz budem vedieť rani sama vstať z postele.

bobcatko173

bittersweet

ďakujem veľmi pekne za info! dnes sa mám rozhodnúť a volať do Interklinik a rozhodla som sa radšej pre Paliatku:) a dám na Vás, veď on asi najlepšie vie aké mi pôjdu a do anatómov nechcel ísť..takže 15.5. držať prsty,teším sa! :)

VeVerka11

ďakujem za podporu! :) no už nad tým nebudem moc uvažovať, dám si gule stredný profil lebo chcem troška do strán a budem dúfať, že to bude dobre vyzerať :)