Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

Jajakarinka
Dakujeeem veru ceckana :D

Inac,mali ste aj vy problemy s dychanim? Mne sa fakt dost tazko dycha,ako keby mi na hrudi sedel slon :/

teneriffe

to Izabella294 a italka... ano baby, sme na tom podobne.. ja taktiez 3 tyzden po... asi musime polavit, asi to fakt bude trvat dlhsie...

baby o kolko sa vam zvacsil obvod. mne o to ani nejde, ale mam pocit, ze mam tie prsia strasne velke a ked som merala, tak asi +5 cm

jajakarinka

Tinizmuss.....tak uz to mas za sebou gratulujem cecakna :-) to je super ze sa mozes sprchovat toto ti v dobrom zavidim :-)

Tinizmus

Hah som v ke den a pisem jak madar :bez uraziek baby,zartujem :)
Malo tam byt,ze som dychala po opke velmi plytko a ten stroj non stop pipal...a po prevoze na izbu som spala:)

Uz mam prevaz a vyber drenov za sebou (toto fakt nebolelo,pohodka), lieky nabalene. Sprchovat sa mozem uz dnes,normalnu podprdu riesime podla stavu :) a uz som.ich aj videla,ako mojeee :)

Tinizmus

Baby, tak uz som po
V prvom rade respekt vsetkym tym, kt to mate zásebou!!!!!
Ja som sa zobudila na sale,lebósom vraj velmi plytko. ..bolesti brutal,ale po preneseni na izbu somspqlq..neskor som dostala keksy,,kt sli von,neskor vecer kaiserku,aj ta sla von :(
Spala som fajn,len v noci som sa zobudila na bolest chrbta,nevedela som si najst polohu...
Teraz som dostala novalgin a paralen a kafco :) cakam na prevez a rodicov,aby si doniesli domov lazara :D

Izabella294

Italka
Vidim,ze sm3 na tom presne rovnako :) Ja som uz robila vselico mozne a ocividne som to precenila,kedze ta prava strana cele zle.Ale aspon ze len jedno prsko a nie obidva.Vcera som si bola kupit prvu podprsenku,ale musim esge pockat,kym mi prsia zmaknu a pojdu do nejakej pekne ulozit.Ty nosis este skafander? Ja len v nocia cez den sportovu podprsenku.

italka

Izabella294..inak tiez tazsie vstavam z postele po operacii som bola viacej fit ..tyzden po som normalne fungovala a teraz ma to nejako zmohlo..to su asi len take vykyvy...tak uvidime bude lepsie musime verit..

jajakarinka

Lauritania ....ano presne je to tak ako pises :-) no tak to muselo byt strasne nemoct sa osprchovat sa ani od spodku:-) aj tebe prajem pekny vikend kocka:-)