Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikitka_Daryia

Tinizmus
Haha ved som si domyslela co tým myslíš.a to klobúk dolu ze vôbec píšeš .ja som sem pisala až po týždni :-D .vracanie bolo z tej narkozy tak dnes ti to uz zostane snáď kde ma :-P...inak vracať ked dobre ani dychat nemôžeš ...som myslela ze mi hrudnik vybuchne ...ake máš vlastne prsia?

Tinizmus

Nikitka,vdakabohu som uz mala kosielku z pyzama oblecenu,tak to mi sestricka vyzliekla a dala nejake ich tricko,kt neviem ako si vyzleciem hehe
Akurat som si dala malu misku polievkuly zeleninovej a kusok lososa,tak hadam ostanu v brusku :D

Nikitka_Daryia

Tinizmus
Presne ako píšeš ...prvý den po opke mi dali keks a išiel von ale tak ze som od toho bola cela fuuuuj :-P este aj podprdu som si ovracala čiže som si za 50€ musela kúpiť novú...držím ti palceky uvidis každým dnom sa ti bude zlepšovať .ja som na štvrtý den bola uz relatívne ok :-)

teneriffe

lauritania, mam uplne rovnaky obvod ako Ty (pred aj po :)

Tinizmus, jo, s dychanim je to tak! musela som plytko dychat, bo hlboky nadych/vydych ma bolel.

mirkaviky, aj mna na lavej strane viac tlaci, ale co som citala, ze vraj normalne a obe strany sa nehoja rovnako...

Tinizmus

Mirkaviki, Nikitka
Veru,je to take zvlastne,ze zrazu len neviem,ci mi bude zle alebo sa staci iba nadychnut zhlboka :) uf ale som rada,ze ten prvy den je za mnou..

Tinizmus

Alenasis
Ano a mozem povedat,ze velka spokojnost :) pan dr je velky sympatak,jeho tato - anesteziolog takisto,sestricky zlaticka,stale okolo mna pobehovali a boli super ochotne :)

Alenasis

Tinizmus,
u koho si v ke bola? u švehlíka? iste si to tu už niekde napísala ale nechce sa mi to hľadať v diskusii :)

Nikitka_Daryia

Tinizmus
To s tým dychanim som mala aj ja až ma chvilkami panika chytala :-D to onedlho prejde neboj :-)
Mirkaviki
Presne to iste som mala aj ja a presne to začalo v tom obdobi v ktorom si teraz ty.vyskusaj si povoliť tie ramienka a dat si tu gumu nižšie o niečo mne to trosicku pomohlo.po pár dňoch to prešlo ...ja som si dokonca zo spodu normálne implantat cítila :-D

mirkaviki

Tinizmus

no ja som isla len na WC a mala som pocit ze som zabehla aspon 10km maraton-co sa týka dychania a ked som sa snazila povedat suvisle viac ako 3slova tak som si musela riadne dlho predychovat medzitým :D

marikamarika

dakujem ukludnila si ma aspon trosku :)
ako je to riadny rozdiel ked kukam foto pred a po ale ked to neporovnavam tak mi pridu male :D :D :D

all

inak baby ja mam pocit na lavom prsku ze mi ten implantat akosi dole divne tlaci-najskor som si myslela ze je to z tych lepiek ktorymi som bola oblepena a ked mi ich doktor dal dole tak som si hovorila ze mozno to tam je z nich len podrazdene ale uz ma to boli dost dlho...a je to len pri niektorej polohe, tam kde je na kompresnej podprde ta gumicka hruba dole(ale ked sa sprchujem a mam ju dole tak ma nic neboli)tak neviem co to je, myslite ze mi mohol nejak popadnut alebo co :( ???????