Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Ahojte baby, ja mam termin v Interklinik 21.maja a chcem sa opytat, ci si myslite ze 320ml bude tak akurat, ja totiz nechcem moc velke, ale zase ani moc male, take pekne trojky :-) Mam 176cm a 59 kg, prsia jednotky. Co s myslite, postaci ta velkost? Nemam vobec ziadnu predstavu, ako by to mohlo vyzerat.
K internistovi som objednana na predoperacne 16.5, myslite ze vysledky budu hned? O EKG nebola ani rec... to sa mam zvlast objednat, ci to je v ramci predoperacnych? Vdaka moc za odpovede :-)

PajaZH

olly-fa

však už tento mesiac od konzultácie mi rýchlo ubehol,tak toto ubehne už šup šup. no nedá sa mi veru skôr,ale nevadí,ja to nejak prežijem a ak sa budem môcť zbaviť toho skafandra po 4 týždňoch ako ty tak to nejak vydržím aj tak budem väčšinou doma sa starať o babku

olly-fa

paja zh

neboj to ti ubehne ako voda,len skoda ze sa ti neda ist skor,ja osobne by som nechcela skafander nosit v tych horucavach,ale zase lepsie v maji ako v juli :-)

PajaZH

olly-fa

no super,lebo niektoré chodia a niektoré nie,tak super že nemusím.
to už je mesiac? ty kks to letí,ty si bola na opke v pondelok a ja na konzultácií v utorok :-) nech už som aj ja v takom stave ako ty,teším sa na foto a užívaj si prská :-) ja ešte musím 39 dní počkať

olly-fa

paja zh
ja som na sone nebola

all

ahojte tak uz mam za sebou kontrolu po 4 tyzdnoch,vseeetko v poriadku,mozem uz robit vsetko akurat mi kazal este 4 tyzdne nosit skafander pri sporte al. inych namahavejsich cinnostiach. prsia si mam masirovat,ukazal mi ako a inak nemam robit nic specialne,dnes som si kupila podprdy,v Tescu dvojbalenie za 14 eur :D :D niezeby som chcela na sebe setrit ale ak sa mi este nejako zmenia nechcem potom vyhadzovat drahe podprdy :-) Zatial je to 80D,tak uvidim ak sa za dva-tri tyzdne nic nezmeni pojdem kupit daku poriadnejsiu,kamaratka mi odporucala wonderbru,mate niektop skusenost? ja som ju este nemala... Inak prsia uz su dost makke a dam ich bez problemov ku sebe,tesim sa jak mala,som maximalne spokojna s robotou pana doktora... vecer poslem nejake fotky,tak vas pozdravujem baby caute :-)

PajaZH

baby volala som obvodnej a povedala som jej že potrebujem predoperačné,objednala ma o mesiac. Povedala som jej že potrebujem aj to EKG vyšetrenia či sa mám už objednať,lebo inokedy mi dá termín o mesiac keď sa objednám, tak povedala že to je ešte čas že to sa potom dohodneme. A o sone prsníkov mi nič nespomínala.Boli ste všetky na sone či to je individuálne u každého doktora?
už to mám len za 39 dní,neviem sa dočkať :)

nataša548

Ahojte kočky,prosím Vás má niektorá z Vás okrúhle 550ml alebo 575ml extra vysoký profiL?Chcela by som vedieť aké ostanú po odpuchnutí a usadení sa.Či také akurát al.velké.Mám v tom trošku chaos,kedže väčšina píšete,že by ste išli po opke do väčších. Veľmi pekne dakujem za každú odpoved.

henka88

Sandritta
Ja v pohode chodím bez podrdy aj dlhšie, aj 2 hodky, ale nič pri tom nerobím. :) Mne povedal dr. že už môžem aj normálne chodiť bez podprdy vonku :D Aj spávať bez nej môžem, ale to spávam stále pekne v skafandri, lebo by som sa bála :D ja ešte ani na boku nespím, lebo mi je to nepríjemné a to mi dovolil, už aj na bruchu. No a vonku bez podrdy možno budem mať odvahu ísť tak po 3 mesiacoch, keď bude moc horúco, ale radšej asi v podprde pôjdem.
Mne sa tiež zdá, že keď sú pekne navoľno tak sú mäkké, aj im je dobre, a keď sú v podprde tak sú tuhé. Mne sa hýbať ešte nechcú, iba dole-hore :D ale doboku ani k sebe nie. No a pravý mám fakt o dosť tuhší ako ľavý.
Inak ja som s tým vyvýšením bola za dr. lebo som nevedela, čo to je a ja ho mám hneď ne´daleko práce. :) Tak on ma ubezpečil, že je to OK a nič zlé.
Ten gél je dosť spomínaný na nete, možno pomôže, skús si naň pohľadať ešte nejaké fóra, že či je dobre znášaný.

katus1

Baby tak idem sa pochvalit, konecne som sa dokopala k tomu zavolat dr a urobit si termín na opku :-D takze uz je to vybavene na 4.9 u dr Švehlíka.Uz som myslela ze sa to nebude dat poriesit, kedze domov prídem prveho a druhy den mam konzultaciu a implose musia objednat ale sestricka bola zlata, povedala ze to príde do dvoch dní a hned 4.9 moze byt opka.Neviem preco, take mam zmiesane pocity ale pritom sa tesím.Najhorsie este bude nejak pripravit maminu na to a tiez si poriesit dovolenku.Jaj uz mam dalsí krok za sebou :-D