Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Baby, myslite si, ze prsia Dary Rolins (myslim ze verejne zname, z fotiek aj na holo) patria medzi male, alebo velke? :-)

elle

Bittersweet, ach som hotova, opka za mesiac cca. a ja neviem, bojim sa ze budu male, alebo velkee. :-/ Bojim sa ist do vacsich, mam dost kostnatu hrud...

elle

Ahoj Henka, vdaka za reakciu, teraz som z toho uplny kon, lebo som sa bala aby 320ml neboli moc velke, lebo kamoska ma 220ml a ma v celku velke prsia. Nechcem posobit vulgarne, ked budem chciet byt za "sexicu", dam si radsej push up ku, hovorim si ze radsej mensie a viem si to korigovat satami a podprdou.... Do plaviek chcem take akurat, aby som moc neprovokovala :-D Fuu, co teraz? Davam si Polytech, resp. Mudr. Hedera robi len s touto znackou. Obod pod prsiami mam 78cm a na prsiach 87cm, take jednotky.
PajaZH... EKG mam povinne, nemam problemy so srdcom.
Este jedna otazka, v papieroch mam, ze nesmu byt gelove nechty, ani nalakovane, no a ta konzultantka mi tvrdila, ze gelove mozu byt, co teraz? Radsej prec s nimi? :-)
Baby

bittersweet

Sandritta contratubex je podla mna neskodny, ale ani ta nespasi. Nic nepokazis ked sa nim budes masirovat. Ale to sa aj same urobi ta jazva, hrbolceky.

Elle urcite chod do vacsich, ja mam 330ml Mentor pri obvodne pod prsiami 72cm, vyske 165cm a 53kg a su to stredne prsia, 75C nosim. Zaklad boli jednotky. Na holo su nadherne, ale celkovo tak nevyzneju a posobia mensie a to som drobna. Ja som bola velmi vystresovana z tych velkosti a bala som sa aby to nebolo mega, preto zodpovedne mozem povedat, chod do vacsich, mozno maxima co ti dr navrhne lebo budes lutovat.

yanka8

Tak ja to mam za 13 dni :-p, dnes som si bola dat urobit komplet krvne testy, tak dufam, ze mi tam nieco nebude chybat, lebo v labaku nevedeli prelustit vsetky skratky, ktore boli napisane na papieri. Co som vedela som im prelozila, ale dve skratky som nevedela co znamenaju.
Interne som si objednala radsej na Slovensku.

Neviete mi povedat, ci sa da objednat si jednu noc navyse u dr. Cerven? Priletim v nedelu a najradsej by som isla do bb v pondelok poobede aby som nemusela cestovat skoro rano v utorok. Nahodou sa nieco stane cestou, nejaka zapcha a ja budem tesne pred opkou stresovat aby som tam prisla na cas.

U nas je uz velmi teplo, tak dufam, ze sa nebudem prilis parit v pooperacnej podprde, ze sa to bude dat vydrzat.

henka88

elle
ahoj, ja mám 176cm a mám 375 ml nagori, pod sval a mám trojky, malé nie sú, veľké tiež nie, naholo sa mi zdajú aj že dosť, lebo som dosť chudšia hore, a v podprde vyzerajú, ako keď som nosila pushupky. :) Neviem koľko máš pod prsiami a rozmery hrudníka, lebo rovnaká veľkosť môže ukázať na každej inak. Ale myslím že tie 320ml budú také trochu menšie ako stredné :D a ak sú to mentori, tak tie sú obzvlášť tak menšie pôsobiace. (Ja som bola tiež na konzultačke v interklinik a odporúčil mi 330ml pre stredné prsia a 390 pre také plné prsia, ale na opke som bola inde.)

elle

este nieco... sam doki my navrhol 320ml, ale ze by kludne aj viac dal, ale kedze to ide cez podpazusie, ze to bude o.k.